/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » آزربایجان هشدار ️مسلح شدن گسترده اکراد تروریست با حمایت رژیم ایران در مرزهای غربی ️بازار داغ خرید و فروش سلاح در مناطق مرزی غرب ایران

آزربایجان هشدار ️مسلح شدن گسترده اکراد تروریست با حمایت رژیم ایران در مرزهای غربی ️بازار داغ خرید و فروش سلاح در مناطق مرزی غرب ایران

اوغوز تی وی:وضعیت وخیم وآشفته بازارقاچاق در مناطق مرزی غرب ایران، اکراد مهاجر اسکان داده شده در این مناطق را وسوسه میکند تا قاچاق را از منابع پر درآمد خود انتخاب کنند.
حمالان عامل قاچاق که این روزها با شانتاژ تبلیغاتی رژیم سعی در مظلوم نمایی آنان هست انواع و اقسام سلاح و حتی ابزار شنود را در این مناطق قاچاق و به ‌راحتی معامله می‌کنند.

یکی از جدیدترین گزارش‌ها در رابطه با سهولت خرید و فروش سلاح در ایران و به‌خصوص در مناطق مرزی غرب کشور روز چهارشنبه (۴ اسفند/ ۲۲ فوریه) در خبرگزاری ایلنا منتشر شده است.

این گزارشِ تهیه‌شده در مناطق مرزی غرب ایران روشن می‌کند که متقاضی هر #کالای‌ممنوعه‌ای، می‌تواند جنس مورد نظر خود را به‌راحتی در مناطق مرزی بیابد. این اجناس اغلب از مسیر عراق و از طریق حمالان قاچاق مورد حمایت رژیم وارد ایران می‌شوند.

به گزارش ایلنا، در محل اشتغال حمالان قاچاق(مورد تایید رژیم) یعنی مناطق مرزی غرب ایران هر نوع کالایی پیدا می‌شود؛ از کالاهای لوکس گرفته تا شوکر، اسپری فلفل، گاز اشک‌آور و حتی ابزار شنود!. قیمت‌ها هم مشخص شده‌اند: شوکرها از ۸۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند و دو مدل اسپری فلفل یکی ۳۰ هزار و دیگری ۷۰ هزار تومان قیمت دارد. بهای این کالاها در تهران اما دو تا سه برابر این است.

حمالان قاچاقچی کرد افرادی هستند که در مناطق مرزی از روی طمع و با دریافت دستمزد قابل توجه اقدام به حمل کالای قاچاق از نقاط “غیررسمی ” و “رسمی!” می‌کنند.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture