/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » ابر میلیاردر آذربایجانی صددرصد سهام باشگاه تراختور آذربایجان را خرید
ابر میلیاردر آذربایجانی صددرصد سهام باشگاه تراختور آذربایجان را خرید 📺OğuzTV📡اوغوزتی‌وی📺 🇦🇿 @oguztv 🇦🇿

ابر میلیاردر آذربایجانی صددرصد سهام باشگاه تراختور آذربایجان را خرید

اوغوزتی‌وی: عباس الیاسی، سرپرست باشگاه تراختور آذربایجان جنوبی در مورد نتیجه مزایده این باشگاه اظهار داشت: انتقال صددرصد سهام باشگاه به آقای محمدرضا زنوزی قطعی بوده و به نوعی شمارش معکوس اعلام رسمی آن آغاز شده است.

محمدرضا زنوزی متولد ۱۳۴۶ تبریز همچنین رئیس هیئت بدمینتون آذربایجان شرقی است.محمدرضا زنوزی مطلق به عنوان یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاران  تورک آذربایجان و یکی از ۱۰ سرمایه‌دار برتر در کشور موسوم به  ایران ,سهامدار، مدیر و مالک چندین شرکت تولیدی، خدماتی، بانکی و ورزشی شناخته می‌شود که دارایی وی بیش از ۱۲۰ هزار میلیارد ریال تخمین زده می شود.

عباس الیاسی در خصوص دلایل تاخیر در اعلام نتیجه مزایده تصریح کرد: دلیل تاخیر در اعلام رسمی این موضوع محکم کاری و دقت در انتقال صحیح است طوری که هیات انتقال ترجیح داد جهت جلوگیری از حرف و حدیث‌ها و حاشیه‌های احتمالی اقدام به اخذ مجوز از نهادهای ذیربط از جمله سازمان بازرسی نماید تا واگذاری کاملا به شکل اصولی انجام پذیرد.یکی دیگر از عوامل تاخیر اعلام واگذاری باشگاه حساسیت هیات انتقال در مورد شرط و شروط واگذاری است، مواردی همچون تیم خوب و شایسته، کادر قوی، تلاش در جهت آرامش و شادی مردم، اختصاص بودجه مناسب جز شروطی است که سعی شد در مورد آنها اطمینان حاصل شود.

وی اضافه کرد: ضمنا هواداران به جهت دور ماندن از قافله یارگیری و نقل و انتقالات نگران نباشند چون عوامل آتی باشگاه از هم اکنون مذاکرات جهت جذب سرمربی و بازیکنان را آغاز کرده‌اند و به احتمال زیاد سرمربی تیم خارجی خواهد بود.

این مقام مسئول در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای مسئولان و مالک جدید باشگاه ابراز داشت: طبیعی است که در هر موردی نظرات متفاوت اعم از مخالف یا موافق وجود داشته باشد اما همه آن نظرات از هر جنس و رنگی که باشند هم اکنون یک رنگ به رنگ سرخ تراکتور و یک جنس از جنس اتحاد و همدلی و یکدلی است تا دست در دست هم و هم صدا پشت تیم و مالک جدید را خالی نکنیم و پیش به سوی آنچه در‌شان و نام بلند آذربایجان است، حرکت کنیم. 

زنوزی مالک و سهامدار چندین شرکت تولیدی، صنعتی، خدماتی، بانکی و ورزشی درآذربایجان جنوبی است. بیش از ۷٫۰۰۰ نفر در شرکت‌ها و کارخانه‌های وابسته به وی اشتغال دارند. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
مؤسسه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز

بانک سامان
هواپیمایی آتا
کارخانه بنیان دیزل
گروه صنعتی ایران‌خودروی تبریز
شرکت سرمایه‌گذاری گسترش فولاد تبریز
شرکت فنی و مهندسی سترگ آذران
مجتمع فولاد عجب شیر
گروه صنعتی درپاد تبریز
گروه کارخانجات یاقوت صنعت تبریز
گروه صنعتی توانگران سهند
گروه صنعتی الماس تبریز
مرکز آموزش سرمایه‎گذاری فولادگستر

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture