/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » ارتش تورک در یک هفته  ۹۲ کورد تروریست  به هلاکت رساند
هلاکت نود و دو تروریست طی یک هفته Türk Qoşunu 92 Terroristi yox etdi آزربایجان تورکونون اوجا سئسی ? ? اوغوزتی‌وی OğuzTV ? @oguztv ???

ارتش تورک در یک هفته  ۹۲ کورد تروریست  به هلاکت رساند

اوغوز تی‌وی :ستاد کل نیرو‌های مسلح تورکیه طی گزارش هفتگی خود اعلام کرد در عملیات ضد تروریستی نیروهای مسلح ترکیه علیه گروه تروریستی پ.ک.ک در روزهای ۲۵ مه تا اول ژوئن امسال در استان‌های شرناق، حکاری، دیاربکر، بینگول، الازیغ، ارزروم، آرداهان، ختای، عثمانیه و غازی آنتب ۹۲ تروریست از پای در آمدند.

به گزارش خبرگزاری آناتولی تورکیه  در این عملیات مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات از جمله ۲ موشک ضد تانک AT-۴، چهار خمپاره انداز، ۱۱ موشک انداز، ۶۴ عدد بمب، ۲۰۰۰ کیلوگرم آمونیم نیترات، ۴ عدد مین و مقادیر دیگری سلاح و مهمات و بمب دست ساز نیز کشف و ضبط شد.بمب‌های دست ساز کشف شده به طور کنترل شده امحا گردید. همچنین ۵۵ پناهگاه، مخفی گاه، غار و انبار متعلق به تروریست‌ها به طور کامل نابود شد.در این گزارش همچنین آمده است : در عملیات نیروهای مسلح تورکیه در راستای مبارزه با تولید و قاچاق مواد مخدر به عنوان یکی از مهم‌ترین منابع مالی گروه تروریستی پ.ک.ک ۳۰۴ هزار و ۵۰۰ ریشه شاهدانه، ۲۸۷ کیلوگرم ماری جوآنا، ۲۲۴ کیلوگرم شاخ و برگ گیاه شاهدانه و ۹۸ هزار و ۸۲۲ پاکت سیگار قاچاق کشف و ضبط شد.در کنترل نیروهای تورکیه در مناطق مرزی نیز ۸۱۳۸ نفر که قصد عبور غیرقانونی از مرزها داشتند دستگیر شدند.

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture