/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » ارتغرول ساغلام سرمربی تورک تراختور :ما برای برد وارد میدان می‌شویم
ما برای برد وارد میدان می‌شویم

ارتغرول ساغلام سرمربی تورک تراختور :ما برای برد وارد میدان می‌شویم

اوغوز تی‌وی : تراختور آزربایجان “تراکتورسازی “در حالی فردا در چارچوب  رقابت‌های هفته اول لیگ قهرمانان آسیا در عمان میزبان الاهلی عربستان است که نماینده سعودی خط حمله بسیار قدرتمندی دارد.


تیم الاهلی در ۲۰ بازی گذشته‌اش در لیگ عربستان ۴۸ گل به ثمر رسانده که این مساله به خوبی شرایط مطلوب این تیم در خط حمله را نشان می دهد. در این بین الاهلی با توجه به بازیکنان خارجی خوبی که دارد، در خط حمله پرقدرت ظاهر می شود و همین موضوع در بازی فردا کار سرخپوشان تبریزی را سخت می کند.مساله امیدوار کننده برای تراکتورسازی مصدومیت عمر السوما بازیکن سوریه‌ای تیم الاهلی است که بهترین گلزن این تیم محسوب می شود. سوما ۱۰ گل از ۴۸ گل زده الاهلی را به ثمر رسانده و سال گذشته در مصاف با ذوب آهن و پرسپولیس هم توانست حریف آنها  را اذیت کند.

حالا با توجه به خط حمله قدرتمند الاهلی عربستان باید دید آیا ارتغرول ساغلام سرمربی تورک تراختور آزربایجان شیوه خود برای بازی امروز را تغییر می دهد یا اینکه با شرایط هجومی به زمین می رود.ساغلام در بازی‌های گذشته شیوه‌ای هجومی را برای سبک بازی تراکتور انتخاب کرده و شاید عملکرد خوب هجومی الاهلی باعث شود او با سیستم تدافعی تر تیمش را به زمین بفرستد. البته ساغلام در نشست خبری امروز از عزم تراختور برای پیروزی سخن گفت و باید دید در زمین مسابقه چه اتفاقاتی رخ می دهد.دیدار تراختور آزربایجان و الاهلی عربستان ساعت ۱۹ فردا به وقت تهران در ورزشگاه السیب مسقط برگزار می شود.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture