/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » ارتوغرول ساغلام راهی استانبول شد
ارتغرول ساغلام تراختوردان گئتدی,اما ۳۰ میلیون آزربایجان تورکوندن و میلیتچی حیسلریندن دانیشدی

ارتوغرول ساغلام راهی استانبول شد

 اوغوزتی‌وی:ارتوغرول ساغلام مربی تورکیه ای تیم تیراختور(تراکتورسازی) آذربایجان جنوبی،به همراه دستیاران هم وطنش بامداد یکشنبه ، از فرودگاه تبریز راهی استانبول شد. آینده همکاری تیراختور، با ساغلام در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
این مربی چند روز قبل با عباس الیاسی سرپرست باشگاه دیداری را درباره شرایط آینده اش برگزار کرد و قرار بر این شد که ساغلام پاسخ خود را درباره ماندن یا رفتن از تراکتورسازی اعلام کند.

قرار شد به پیشنهاد تمدید با تراکتورسازان در تورکیه فکر کند. ساغلام که برای نیم‌فصل قراردادی به ارزش ۳۸۰ هزار دلار با این باشگاه امضا کرده بود، به احتمال زیاد مبلغ بیشتری را برای تمام لیگ هجدهم درخواست کند. مدیران  تورکیه نیز باید سایر خواسته‌های ساغلام یعنی امکانات و جذب بازیکنان باکیفیت را فراهم کند تا خواسته‌های مقدماتی مربی ترکیه‌ای مهیا شود.

این مربی تورک با اخلاق ملی‌ و تورک گرایی که در دل هواداران جا باز کرده , علی‌رغم بازی‌های باکیفیت تیمش در نیم‌فصل دوم نتوانست نتایج خوبی را با تیراختور(تراکتورسازی) آذربایجان جنوبی کسب کند و فصل را با حذف از لیگ قهرمانان آسیا و حضور در رتبه دهم به پایان رساند.با این حال هواداران قیزل قوردلار موافق ماندن این مربی تورک در تیم تیراختور هستند.

در سال ١٣٨٩تیم تیراختور پس از واگذاری به گروه تروریستی و مافیایی سپاه پاسداران ایران با بحران روبر شد.هفته های گذشته هواداران تیراختور در اینترنت کمپین “تیراختور نظامی نمیخواهیم”براه انداخته ا‌ند. هفته های گذشته هواداران آذربایجانی بر علیه مدیریت پادگانی تراکتورسازی شعار سر دادند و خواستار کناره گیری سپاه از فوتبال آذربایجان شدند.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture