/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » اردوغان به بارزانی: تکان دادن پرچم اسرائیل نجاتتان نمی‌دهد
اردوغان به بارزانی: تکان دادن پرچم اسرائیل نجاتتان نمی‌دهد آزربایجان تورکونون اوجا سئسی ? ? اوغوزتی‌وی OğuzTV ? @oguztv ???

اردوغان به بارزانی: تکان دادن پرچم اسرائیل نجاتتان نمی‌دهد

اوغوز تی  وی :جناب اردوغان:میزان مشارکت و نتایج این همه پرسی مشکوک بود.آنهایی که امروز شمار را تحریک می‌کنند، فردا تنهایتان خواهند گذاشت، اما ما هزاران سال است که به زندگی در کنار هم ادامه داده و خواهیم داد. فردای خود را با جاه طلبی امروز تباه نکنید. تکان دادن پرچم های اسرائیل شما را نجات نخواهد داد، باید این را بدانید.

وی با تهدید کردها به بستن مرز و اعمال تحریم‌های اقتصادی گفت: زمانی که اعمال تحریم‌ها را آغاز کنیم شما تنها خواهید ماند. زمانی که مسیر عبور لوله‌های نفت را مسدود کنیم، همه چیز تمام خواهد شد. وقتی حرکت کامیونها به شمال عراق متوقف شود، هیچ غذایی نخواهد بود. ما باید تحریم‌ها را اعمال کنیم. اسرائیل چطور می‌خواهد به آنها چیزی ارسال کند، از کدام مسیر؟

اردوغان با تاکید بر اینکه اقلیم کردستان تنها از طریق ترکیه قادر به فروش نفت خود است گفت: فلکه نفت در اختیار ماست. وقتی آن را ببندیم همه چیز تمام خواهد شد.

رئیس‌جمهوری ترکیه ادامه داد: اقدامات متعددی بر روی میز قرار دارد… خواهیم دید که دولت منطقه شمال عراق از چه کانالی نفت خود را ارسال و چطور اقدام به فروش آن خواهد کرد.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture