/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » اسکان تروريستهاي پ ک ک و خانواده هاي تروريستها در اورميه

اسکان تروريستهاي پ ک ک و خانواده هاي تروريستها در اورميه

اغوز تی‌وی:طي يکماه گذشته باچراغ سبز استاندار خائن اورميه به بيش از ۲۰۰۰خانواده گروهک تروریستی پ ک ک اجازه اسکان مستقيم در داخل شهر اورميه داده شد.

 اين خانوارهاي تروريست در آپارتهانهاي زيبا شهر، شهرک وليعصر,شهرک فرهنگیان- آپادانا, طرزولو ،اسلام آباد ،کشتارگاه وچندجاي ديگرشهراسکان يافته اند بنابراظهارات اين پناهندگان کرد ,تعداد دو برابراين پناهندگان درروستاهاي اطراف اورميه هم مرز با ترکيه اسکان داده شده اند وتعدادبيش از۲۰۰۰۰ پناهنده ديگر درست درلب مرز منتظر ورود به آذربايجان غربي مخصوصا شهراورميه ميباشند ، که متاسفانه برابر اظهارات یکی‌ از کارکنان استانداری اورمیه، پانفارسهاي تروريست پرور تهران مجوز ورود خانواده تروريستها به اورميه را,مستقیماً بصورت دستور از بالاصادر کرده اند .

گستاخی اکراد تروریست در غرب آزربایجان
گستاخی اکراد تروریست در غرب آزربایجان

اکراد مهاجر اکثرا از طرف سازمان های تروریستی کورد و حکومت ایران حمایت وسازماندهی شده وبرای بر هم زدن ترکیب جمعیت غرب آزربایجان جنوبی و ایجاد موانع برای حرکت آزادی طلب آزربایجان  به طور رسمی‌ از رژیم ایران خط میگیرند . حکومت ایران در آزربایجان غربی با کوردها کاملا استراتژی موافق ،  همسو و اهداف مشترک دارد.

رژیم ایران سالیان سال است اکراد مهاجر را در آذربایجان غربی با اهدافی معین نه تنها اسکان میدهد بلکه از این مهاجرین بعنوان جبهه دوم علیه حرکت آزادی بخش ملی تورکان در آذربایجان جنوبی استفاده کرده  و به عنوان اهرمی علیه دول تورک منطقه  بهره میبرد .

در اوأیل دهه ۸۰ بعد از افشاوآشکار شدن کمک‌های ایرانیان به سازمان تروریستی پ.ک.ک توسط سازمان امنیتی تورکیه , رژیم آخوندی سریعا تاکتیک عوض کرد. ایران یک مدت از کمک‌های آشکار به  پ.ک.ک امتناع کرد ولی‌ ایران نمی‌توانست ساکت بماند وبنفع ایران است که  همیشه استقرار و استقلال دولت ترکیه بهم ریخته باشد. ایران نمی‌توانست و‌ امروز هم نمی‌تواند دولت قدرتمند و سکولار دموکرات تورک را در همسایگی ندید بگیرد .
وجود دولت دمکرات- سکولار تورکیه در همسایگی ایران بصورت پتانسیل برای ایرانیان تهدید بوده و است مخصوصاً برای رژیم آخوندی, ایدئولوژی سکولار- دموکرات ترکیه بزرگترین تهدیدی است که , ایدئولوژی اسلامی-دیکتاتوری رژیم آخوندی ایران را به خطر میندازد ,ایدئولوژیآن ایرانی‌ که بیش از ۴۰% جمعیت آن را تورکان تشکیل میدهند.

بعد از افشاوآشکار شدن کمک‌های ایرانیان به سازمان تروریستی پکک ,رژیم ایران (سپاه) دست به یک  تاکتیک‬ کثیفتری زد .اینبار تنها هدف رژیم ایران بر هم زدن استقرار و استقلال ترکیه نبود بلکه چندین هدف مهمتری را دنبال میکرد.

در اوأیل دهه ۸۰رژیم آخوندی ایرانیان به تورکیه با نمایش “اخراج پ.ک.ک از ایران” نظامیان پ.ک.ک را در قالب پژاک مکاپ کرد .سپاه رژیم آخوندی, پژاک را در آزربایجان جنوبی (نه در شهر‌های مثل سنندج) براه انداخت تا با مانور‌های نظامی که گویا خودش هم علیه “تروریسم کرد” می‌جنگد بتواند دولت تورکیه را فریب دهد , گویا اینجا پکک نیست! پژاک  است و خود رژیم ایران هم گریبانگیر تروریسم کرد میباشد .

با این سناریو ساختگی سپاه (جنگ سپاه  و پژاک )رژیم از طرفی‌ براحتی می‌تواند شهرهای غربی آزربایجان جنوبی که با تورکیه هم مرز است را بدست کرد‌ها ناامن کرده نشان دهد شهرهای آزربایجان جنوبی از نظر سرمایه گذاری نا امن است   هم رژیم فارس با این سناریو می‌خواهد به ادعای ‫‏کردستان‬ کردن شهر‌های تورک آزربایجان به کردها کمکی کرده باشد تا این ادعا در دنیا حقیقت جلوه دهد که گو‌یا شهرهای آزربایجان کردستان است و‌ کردها علیه رژیم ایران برای آزادی کردستان میجنگند. بنظر می‌رسد رژیم می‌خواهد دوباره با بصحنه آوردن پکک  همه تاکتیک‌ها را برای ایجاد کردستان در اراضی‌ آزربایجان و تورکیه را بهراه اندازد .972035_526281164102488_1257610611_n

۹۰%پژاکی ها همان کرد‌های‌ تورکیه ,عراق ‌ و سوری مهاجرهستند  حتی احزاب کرد‌های ساکن ایران مثل حزب های تروریستی دمکرات کردستان و کومله بار‌ها پژاک را  سناریو خود رژیم معرفی کرده اند( با اینکه خود احزاب دمکرات کردستان و کومله هم درخاک‌های آزربایجان جنوبی چشم داشته و خودشان هم بازیچه رژیم شده اند )
پژاکی هاگاه به ‫‏پ‬.ک.ک میپیوندند گاه به نام پژاک عکسی‌ میاندازند  یکی‌ مهمترین سیاست  ‌های  رژیم اشغالگر ایرانی‌ در استفاده از اکراد مهاجر در اراضی‌ آزربایجان بستن راه تجاری و سیاسی آزربایجان و تورکیه  و دست بدست شدن اراضیواقتصاد از تورک‌ها به کورد‌ها می‌باشد راه قاچاق آزربایجان -تورکیه در این اکراد می‌باشد .

این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture