/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » اعضاء جدا شده از پژاک: تجاوز به دختران و پسران جوان در گروهک غوغا می کند

اعضاء جدا شده از پژاک: تجاوز به دختران و پسران جوان در گروهک غوغا می کند

اوغوز تی وی: صافی صادقی  عضوء جدا شده از گروهک تروریستی پژاک ماهیت پژاک را افشا کرد. صافی صادقی که زمانی به دلیل وجود مشکلات خانواده و زندگی سخت روستایی در سنین نوجوانی فریب وعده هایی پژاک را خورده بود امروزه توانست خود را از دام این فرقه تروریستی رها نماید.

به گزارش اوغوز تی وی به نقل از بی تاوان،این عضوء سابق جدا شده از گروهک تروریستی پژاک می گوید، هیچ جوان ایرانی را ندیده ام که به خاطر سیاست های پژاک که مدعی احقاق حقوق مردم کُرد بوده  به عضویت فرقه در آمده باشند ، تمام کسانی را که در گروهک پژاک حضور داشتند ، افرادی بودند که  بنا بدلیلی  با وجود  مشکلاتی  در زندگی شخصی خود ، و برای خلاصی از مشکلات فریب وعده های دروغین پژاک را خورده بودند و در دام گروهک گرفتار شده بودند.

صافی صادقی  در ادامه می افزاید، فرمانده هان پژاک همیشه مدعی بودند که ازدواج در گروه ممنوع می باشد و هر موقع از ارتباط عاطفی میان دختر و پسر باخبر می شدند آنان را مجازات می کردند ،  ولی برعکس فرماندهان بصورت پنهانی با برخی از دختران زیبارو و خوش اندام ارتباط برقرار کرده بودند.

وی همچنین اذعان می نماید که من با پسری علاقه مند شده بودم  و توانستیم به همراه آن پسر از دام گروهک رهایی یافته و فرار کنیم. و سرکوب احساسات و عواطف انسانی و آن هم در بدترین شرایط سنی انسان را به فردی سنگ دل و خشن تبدیل می کرد و این خواسته پژاک بود که ما بتوانیم به راحتی قتل و کشتار نمایم.

تجاوز جنسی به پسران

مسعود آیدین از عناصر جدا شده از گروهک تروریستی پ ک ک از ماهیت غیراخلاقی پ ک ک و پژاک پرده برداشت.

این عضوءجدا شده می گوید:” دمکراسی و آزادی در عمل ممنوع بوده و شعاری برای فریب افکاری عمومی است،انتقاد و یا هرگونه پیشنهاد بر خلاف خواسته ای سران گروهک ممنوع و مجازات سنگینی را در پی دارد.”

این عضوء جدا شده می گوید:” فرمانده هان و سران فرقه آزادی و دمکراسی در داخل گروه به نفع خود تفسیر می نمایند و آزادی بر اساس سلیقه ای شخصی فرمانده هان معنا پیدا می کند.بعنوان مثال این فرمانده هان علاوه بر ارتباط پنهانی خود با دختران و زنان و حتی در برخی از موارد ارتباط جنسی با عناصر کم سن وسال ، آزادی را بدین شکل به نفع خودشان تفسیر می نمایند ،متاسفانه این فرماندهان بیماران روانی هستند و با سکوت و بی اعتنایی در برابر شکایت های عناصر نوجوان که مورد اذیت و آزار جنسی قرار می گیرند ، به آزادی در داخل گروه بدین شکل معنا می بخشند.

متاسفانه در تیم های چند نفر که شبانه روز در غارها و دره ها در کنار هم هستند تجاوز جنسی و اذیت و آزار جنسی به نوجوانان غوغا می کند.

فرمانده هان و سران فرقه نسبت به این موضوع بی اطلاع می کنند و خود را به خواب خرگوشی زده اند و با وجود اینکه از وضعیت تجاوز و هم جنس بازی آگاه هستند ولی در سکوت فرو رفته و واکنشی نسبت به این موضوع حساس ندارند و از نظر فرقه این نوعی آزادی و دمکراسی محسوب می گردد.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture