/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » افسار گسیخته گی مقامات نظامی ایران به قطعنامه های بین المللی عمل نمی کنیم

افسار گسیخته گی مقامات نظامی ایران به قطعنامه های بین المللی عمل نمی کنیم

 اوغوز تی وی:عطاء الله صالحی فرمانده ارتش دولت  فارس گرای ایران  در حاشیه مراسم دفن  محمد سلیمی فرمانده پیشین ارتش در پاسخ به سئوالات خبرنگاران در مورد توافق هسته ای ایران با غرب با گستاخی تمام گفت: ما به قطعنامه‌ها علیه ایران نه توجه می‌کنیم و نه عمل و این هم ناقض برجام نیست.

 فرماندهان نیروهای نظامی ایران که از رهبر دینی ایران خامنه ای  دستور می گیرند، در پی نقض قطعنامه های شورای امنیت بوده و با ادامه برنامه موشکی غیر صلح آمیز سعی بر آن دارند که توافق هسته ای بین طرفین به بن بست برسد.

وی امروز پنجشنبه 15 بهمن ماه 1394 شمسی در نشت مطبوعاتی گفته است : ما کار خودمان را می‌کنیم و برنامه‌ آینده موشکی ایران نیز قوی‌تر و  دقیق‌تر خواهد شد.

صالحی با بیان این که این ها تهدیدی برای دشمنان این نظام است و اسرائیل باید معنی این حرف را بخوبی بداند. این فرمانده ارتش برای از بین بردن اسرائیل با استفاده از مقاومت که در ادبیات مقامات جمهوری اسلامی ایران به عملیات های تروریستی گفته می شود، تاکید کرد.

مقامات دولت ایران همواره تاکید کرده اند که برنامه موشکی این کشور ناقض برجام نیست، ولی جامع بین الملل می گوید ایران با ادامه برنامه موشکی قطعنامه های شورای امنیت را نقض می کند.

دولت فارس گرای ایران از بدو تاسیس، به رهبری روح الله خمینی  موجودیت کشور و حکومتی به نام اسرائیل را از اساس انکار کرده و رهبران و مقام‌های ارشد ایران در 37 سال گذشته بارها بر نابودی اسرائیل تاکید کرده‌اند.

مقامات ایرانی همواره با حمایت از گروه های تروریستی علیه اسرائیل همواره ثابت کردند که در پی نابودی دولت و ملت این کشور هستند.

این اظهارات همواره واکنش منفی اسرائیل و متحدانش و همچنین جامعه بین‌الملل را علیه ایران در پی داشته است

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture