/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » امروز در-دیوار تبریز یکصدا آزادی فعالین ملی‌ آزربایجان را فریاد می‌زند‌-فیلم -تصویر

امروز در-دیوار تبریز یکصدا آزادی فعالین ملی‌ آزربایجان را فریاد می‌زند‌-فیلم -تصویر

اغوز تی‌وی:تجمع خانواده مرادپور و فعالین ملی‌ آزربایجان در روز پنجشنبه ۲۵ آذر ۹۵ مقابل دادگستری رژیم فارس در تبریز ,دادگستری را بلرزه در آورد  .این تجمع به دعوت خانم امانی مادر مرتضی مرادپور در ۲۴ آذر از شبکه اجتماعی  صورت گرفت .

مسئولین قضایی مانع ملاقات خانواده با مرتضی مرادپور شدند!فردین مرادپور برادر مرتضی که امروز پنجشنبه ۲۵ آذر در مقابل دادگستری تبریز در تحصن بود، با اشاره به خبر منتشره در خصوص ملاقات آنها و برادرش، عنوان می‌کند: امروز هیچ ملاقاتی با مرتضی صورت نگرفته است.وی با اشاره به اقدامات فریبکارانه مسئولین قضایی می‌افزاید: نمایندگان دادستان این قرار ملاقات را پیشنهاد کردند که در نهایت با فرافکنی مانع از ملاقات شدند.

 

برادر مرتضی تاکید می‌کند: ما خواستار آزادی مرتضی هستیم ولی آنها وعده ملاقات می‌دهند، هر چند به بهانه اتمام وقت اداری و نبود قاضی ناظر زندان، هیچ ملاقاتی صورت نگرفت.گفتنی است، خانواده مرتضی مرادپور و جمعی از فعالین آزربایجانی، روز جاری در حمایت از اعتصاب غذای او تاکید بر حق آزادی‌اش، در مقابل دادگستری تبریز تجمع کرده بودند.

مرتضی مرادپور در اعتراض به عدم اعمال ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی مبنی بر تجمیع مجازات و حق آزادی‌اش، از ۴ آبان در اعتصاب غذا به سر می‌برد .

video_2016-12-15_16-09-11
فعالین ملی‌ آزربایجان بمدت یک هفته شبانه روز هست که در‌ شهر‌های آزربایجان مخصوصاً تبریز  رابا شعار‌های “مرتضی را آزاد کنید “” فعالین سیاسی ملی‌ آزربایجان را آزاد کنید” دیوار نویسی می‌کنند,دیشب  دیوار‌های شهر زنجان  به این شعار‌ها دیوار نویسی  شد .

Zanəcan

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture