/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » انتقال فعالین ملی علی حمزه زاده و میلاد اکبری از قرنطینه به زندان تبریز

انتقال فعالین ملی علی حمزه زاده و میلاد اکبری از قرنطینه به زندان تبریز

اوغوز تی وی: در حالی که بیش از ۱۶ روز از بازداشت  فعالین  ملی آزربایجان   ” علی حمزه زاده و میلاد اکبری” می گذرد ولی اتهام این فعالین به صورت مشخص  هنوز مشخص نشده است این فعالین   یک روز قبل از روز قدس در تبریز بازداشت شده اند و از لحظه بازداشت تا امروز در  اعتراض به بازداشت غیر قانونی خود در اعتصاب غذا بسر می برند گفتنی است در دیداری که فعالین ملی با خانواده این فعالین ملی داشتند 

رحمان اکبری، پدر میلاد اکبری، با اشاره به اینکه فرزندش با جان و دل در راه ملت خویش آماده ی فداکاری است اعلام کرد همیشه حامی او بوده و تفکرات فرزندش را کاملا درست و به جا می داند.

اعضای خانواده ی علی حمزه زاده نیز ضمن ابراز نگرانی شدید نسبت به بی‌خبری از وضعیت فرزندشان از عدم پاسخگویی نهادهای امنیتی در این خصوص انتقاد و ابراز نارضایتی نمودند.

گفتنی است میلاد اکبری و علی حمزه زاده در پی بازداشت توسط نیروهای امنیتی در یازده تیر به بازداشتگاه وزارت اطلاعات در تبریز منتقل گردیده و از روز بازداشت تاکنون در اعتصاب غذا به سر می برند.

پرونده این فعالین در شعبه ۷ بازپرسی دادگاه انقلاب تبریز بوده و به گفته دادستان تبریز تفهیم اتهام ایشان دایر بر “تبلیغ علیه نظام” و “تشویق به تجمع غیرقانونی” میباشد.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture