/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » اهمیت و علت ساخت دیوار حفاظتی در مرزکشور موسوم به ایران و تورکیه
هنوز ایرانی‌‌ها متوجه نشده اند که چرا کشور همسایه ایران تورکیه با وجود ۳۰ ملیون تورک اسیر در ایران و هم ملیت‌های هممرز خود (آزربایجان جنوبی ) باز در حال ساخت دیوار حفاظتی به اسم جلوگیری از ورود قاچاقچیان مواد مخدر است . فقط موضوع قاچاق مواد مخدر و ارز کالا توسط سپاه ااسدرن و زیر داستان آنها اکراد ایرانی‌ بود ،؟

اهمیت و علت ساخت دیوار حفاظتی در مرزکشور موسوم به ایران و تورکیه

اوغوزتی‌وی:شبکه خبری یورو نیوز در حاشیه خبر های خود اعلام کرد .ظاهرا هنوز مردم ایران متوجه نشده اند که چرا کشور همسایه  ایران در حال ساخت دیوار حفاظتی به اسم جلوگیری از ورود قاچاقچیان مواد مخدر است .
رییس جمهور اردوغان ظاهرا از اینده مردم ایران با خبر است و میداند بزودی سیل هجوم ایرانیان از مرزهای ترکیه اجتناب ناپذیر است  , گرچه در میان این ایرانیان،  تورک‌های آزربایجان از آزربایجان جنوبی تحت اشغال هم خواهد بود که متاسفانه نمی‌شود آنهارا  سوا کرد و تر-خشک و خودی-غیر خودی باهم خواهند سوخت.

مشکلات سیاسی و اقتصادی و شاخ و شانه كشيدن مسئولين رژیم چپاول گر  فارس زمزمه جنگ و قحطي اجناس را میتواند برای ملل تحت اشغال ایران و تحت استعمار ایرانی‌ همچون تورک‌های آزربایجان , عرب‌های الاهواز, بلوش‌های بلوچستان ,تورک‌های قشقایی و تورکمن‌های تورکمنستان جنوبی به ارمغان اورد  که نه سهمی در حکومت فاشیست ایرانی‌ دارند ! نه در این دشمنی غرب و ایرانی‌ سهمی داشتند ! نه اختیار ملیت و وطن خود را داشته ا‌ند .

دولت تورکیه  و سازمان اطلاعات تورکیه و خود آقای اردغان از آینده نزدیک ایران باخبر است بجز مرز آزربایجان  و یونانستان هم مرز‌های دولت تورکیه با سوریه، عراق، ارمنستان و ایران دیوار کشی‌ شده است

 

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture