/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » اکراد مهاجر،سلاحی برای رژیم ایران علیه تورکان و حرکت ملی آزربایجان

اکراد مهاجر،سلاحی برای رژیم ایران علیه تورکان و حرکت ملی آزربایجان

اغوز تی‌وی:نشریه همشهری  در شماره ۱۰۹ ,بچه ها منتشره در ۱۷ بهمن ماه نقشه ای از ترکیب جمعیتی ملل اسیر در جغرافیایی سیاسی “ایران” تحت عنوان “ما بچه های ایرانیم” منتشر کرده که در آن استان آزربایجان غربی به طور کلی منطقه ای کردنشین نشان داده می شود.

به گزارش اغوز تی‌وی از سایت خبری یول، این نقشه بخش اعظم استان آزربایجان غربی  از اراضی‌ آزربایجان تاریخی را به عنوان منطقه کرد معرفی نموده و علاوه بر این استان خراسان شمالی و رضوی را که متشکل ازملل فارس، تورکمن، تورک خراسان و کرد می‌باشند را نیز منطقه کرد و فارس نشین به تصویر کشیده و نهایتا اینکه هیچ جایگاهی برای تورکان قشقایی با جمعیتی میلیونی در جنوب کشور قائل نشده است. در این نقشه به اصطلاح آموزشی کودکان,  ۳ بار به تورکان و آزربایجانیان هجوم شده است: هویت ملت تورک به جعل آذری نامیده میشود ، نقشه و اراضی‌ تورکان آزربایجان, قشقایی ,خراسان و تورکمن  تحریف میشود  ,ملل به قصد  قوم نامیده میشوند .جمعیت تورکان درایران طبق اعترافات سران رژیم بیش از ۴۰ میلیون می‌باشد, بیش از ۳۰ میلیون این جعمیت را تورکان آزربایجان جنوبی تشکیل میدهند  .photo_2016-02-13_13-10-15

سنین کودکی دوران ایده آلی برای یادگیری است و در این دوره بخش اعظم شخصیت افراد شکل می گیرد. بنابراین دادن اطلاعات نادرست می تواند در سنین کودکی به افراد آنها را در آینده با سوء تفاهمات و مشکلاتی روبرو سازد.

اکرادی که سال‌ها ادعای مبارزه باشونیزم فارس رامیدادند، نشان دادند که پیاده نظامی بیش برای همان شونیسم نیستند. چگواراهای ساختگی، شوالیه های پوشالی همگی سر درآخور شونیسم فارس دارند. همانهایی که تنها درزیر سایه پوتینهای پلیس ایران رگ غیرتشان کلفت میشود. معلوم نیست که چگونه دشمن و دوست تروریستهای کرد یکی است واین شیزوفرنیسم منافعی وسیاسی را برای گول خوردگانشان توضیح میدهند. اما قدر مشخص آن است که ادعای سالها مبارزه اکنون زیر سؤال رفته است.

اکراد مهاجر اکثرا از طرف سازمان های تروریستی کوردها  و حکومت ایران حمایت وسازماندهی شده وبرای بر هم زدن ترکیب جمعیت استان‌های آزربایجان جنوبی و ایجاد موانع برای حرکت آزادی طلب آزربایجان  به طور رسمی‌ از رژیم ایران خط میگیرند . حکومت ایران در آزربایجان غربی با کوردها کاملا استراتژی موافق ،  همسو و اهداف مشترک دارد. دو هدف بیشتر از دیگر اهداف این ۲ متحد (ایران-کرد) حائز اهمیت است :

۱- ایجاد دشمنی دیگر برای حرکت ملی آزربایجان و شقّه  کردن نیروی حرکت ملی  و علاوه شدن اشغالگر دیگری به جز رژیم ایران در اراضی‌ آزربایجان به اسم مهاجر کرد
۲- ایجاد دیوار بین تورکیه و آزربایجان جنوبی  با ایجاد “کردستان” خیالی در اراضی‌ آزربایجان

 تحریف نقشه جغرافیایی سیاسی و ۸۰ ساله ایران
-استان همدان و زنجان بین اکراد مهاجر و فارس‌های اشغالگر تقسیم شده اند!
-بخش انزلی به تلاش‌ها و گیلگ‌ها داده شده اند!
-اکراد مهاجر در ۲ قسمت اراضی‌ تورکان توسط فارس‌ها با نقاشی‌ صاحب وطن شده اند!
-استان آزربایجان غرابی پایتخت ۷۰۰۰ ساله آزربایجان  به اکراد داده شده اند!
-تورکمنستان جنوبی به اکراد پیشکش  شده اند!
-تورکان خراسان  حذف شده اند!
-قشقائی با تاریخ هزاران ساله و  با جمعیت میلیونی در نقاشی‌ قلابی ایرانی‌ ها، بی‌ هویت و  بی‌ وطن نمایان شده ولی‌ در مقابل از وروداکراد  که هنوز ۲۰۰ سال هم  به پلاتو ایران نمیگذرد, صاحب ۲ کردستان ساختگیند!!
استان قزوین مرکزی  و البرز به فارس‌ها بخشیده شده است!
آیا حق تورک آزربایجان و تورکان دیگر نیست که این جغرافیا را سر اشغال گران و متوهمان, تجزیه و پاره پاره کنند ؟

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture