/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » ایرانیان فقط بلدند در دزدی رقابت می‌کنند

ایرانیان فقط بلدند در دزدی رقابت می‌کنند

اغوز تی‌وی:مشاور رئیس جمهور ایران اظهار داشته است: چنانچه تعرفه های واردات برداشته شود هیچ کدام از تولیدات ایران توانایی رقابت با نوع خارجی را ندارند و ایران تنها در قورمه سبزی و آبگوشت توانایی رقابت دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور ایران در سمینار نقد تنوع و کیفیت خودرو با اشاره به سیر تاریخی نوسازی اقتصاد ایران و با تاکید بر اینکه طی ۳۰ سال گذشته، ایران در پنج رشته سیمان، فولاد، پتروشیمی برق و خودرو صاحب رتبه های خوب جهانی است و در خودرو نیز توانسته است دستاوردهای ارزشمندی داشته باشد، اظهار داشته است که نباید به سرعت عصبانی شده و بگوییم تعرفه برداشته شود تا بلکه صنعت خودروی ایران اصلاح شود.
مشاور ارشد رئیس جمهور افزده است: چنانچه تعرفه های واردات برداشته شود هیچ کدام از تولیدات کشور نمی‌توانند رقابت کنند و تنها در قورمه سبزی و آبگوشت ( غذای ملی تورکان آزربایجانی ) توانایی رقابت خواهیم داشت.
قابل ذکر است ایرانیان طی‌ هشتاد سال اخیر از تاریخ ،هویت و اقتصاد گرفته تا مسائل فرهنگی‌ و هویتی  خودشان را از جعل کردن و صاحب شدن داشته‌های دیگر ملت‌های اسیر تامین می‌کنند.این در حالی‌ است که ایرانیان فقط بلدند در دزدی رقابت می‌کنند.در این خبر که از غذا  ایرانی‌ سخن رفته ،غذا ملی ایرانی‌نبوده بلکه  غذای ملی تورکان آزربایجانی است , قورمه سبزی یا قوورما   حتّی  نامش هم تورکیست.  آبگوشت یا “همان بوز باش” یا ‌”ات شورباسی “یکی‌ از غذا‌های سنتی‌ تورکان است که در تمامی‌ جغرافیایی تورکان این غذا بصورت غذای ملی‌ شناخته میشود.
خاطر نشان کنیم خودرو سازی ایران  که تمامی‌ انرژی و متال‌های  خود را از معدنهای آزربایجان تامین می‌کند ,امروز  درمرحله و مرز ورشکستگی کامل قرار گرفته است.نقض‌های خودرو‌های ایرانی‌ و نا امنیتی این خودرو‌ها طی‌ ۱۰ سال اخیر یکی‌ از معضل‌های اجتماعی در بین ملتها در ایران شده است .

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture