/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » ایران برای کشیدن مردم به پای صندوق های رای مداحان ریا کار تربیت می کند

ایران برای کشیدن مردم به پای صندوق های رای مداحان ریا کار تربیت می کند

 اوغوز تی وی : روزنامه  دولتی «جمهوری اسلامی» به نقل از یک مداح مشهور در تهران از سازماندهی سه هزار مداح از سوی محافظه‌کاران برای دخالت در انتخابات آینده مجلس خبر داد.

 این روزنامه نامی از مداحی که وی را «بد اخلاق» معرفی کرده نبرده، اما نوشته این مداح سابقه «دخالت در امور سیاسی و تعیین تکلیف برای مسئولان» است.

آن‌طور که این روزنامه نوشته مداح مذکور طی سخنانی در قم اعلام کرده «سه هزار مداح در تهران ساماندهی کرده‌ایم تا در انتخابات، تلخکامی برجام را جبران کنند.»

حامیان علی خامنه‌ای «برجام» را شکستی بزرگ برای جمهوری اسلامی می‌دانند که نظام مجبور به قبول آن شد تا از «شر دشمنان» در امان بماند.

این افراد از «برجام» هم‌چون خامنه‌ای به عنوان مقدمه‌ای بر «نفوذ» آمریکا و غرب در جمهوری اسلامی نام می‌‌برند و یکی از بستر‌های این «نفوذ» را انتخابات آینده مجلس می‌دانند.

مداحان در ایران سال‌هاست که در حوزه سیاست و انتخابات به نفع نامزد‌های نزدیک به خامنه‌ای دخالت می‌کنند و به نظر می‌رسد در این دوره به بهانه مقابله با «نفوذ» سازماندهی شده باشند

 گفته میشود استفاده از احساسات و اعتقادات دینی ملت توسط دولت ایران به یک رسم مرسوم تبدیل شده است   طی سالهای گذشته جمهوری اسلامی به کرات  از این تر فند استفاده کرده و اعتقادات دینی ملت را  پلی را  برای خروج از بحران قرار داده است 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture