/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » بازگشت دوباره دلقک های فیتیله ای به تلویزیون فارس

بازگشت دوباره دلقک های فیتیله ای به تلویزیون فارس

اوغوز تی وی: رسانه های حکومتی جغرافیای موسوم به  ایران عنوان کردند که «علی فروتن» یکی از مجری  بازیگرهای برنامه «فیتیله» گفت: قرار است به زودی برنامه‌ای تحت عنوان «بهترین شو» را برای شبکه دو آماده کنیم.

وی ادامه داد: این برنامه به معرفی استعدادهای کودکان می‌پردازد به گونه‌ای که از کودکان می‌خواهد تا در هر زمینه‌ای که استعداد دارند، به صورت نقاشی و یا فیلم و عکس برای ما ارسال کنند تا ما آنها را در لیست شرکت‌ کننده‌ها قرار دهیم.

مجری «فیتیله» همچنین بیان داشت: من به همراه حمید گلی و محمد مسلمی داوران این مسابقه هستیم که به کارگردانی کیارش اسدزاده و تهیه کنندگی علیرضا آقایی ساخته می‌شود.

فروتن افزود: همچنین قرار است نمایشی را با گروه سه نفره‌مان در سالن پرورش فکری کودکان و نوجوان واقع در پارک لاله اجرا کنیم که کاری موزیکال است. علاوه بر ما سه نفر این احتمال وجود دارد تا بازیگران خانم نیز به گروه اضافه شوند. قصه این نمایش از قصه‌های تلویزیونی‌مان متفاوت بود.

برنامه «فیتیله» از سال ۸۲ در شبکه دو سیما پخش شد و تا سال ۹۴ ادامه داشت اما در پی توهبن به مردم آذربایجان و با فشار افکار عمومی مجبور به توقف برنامه شدند، اما با بازگشت این افراد، صدا و سیمای به اصطلاح ملی  قصد دهن کجی بهملت تورک در  آذربایجان  جنوبی را دارد. در پی اعتراض ملت تورک به این عمل شنیه دلقک ها حکومت ایران دهها نفر از اعتراض کننده گان را بازداشت و به حبس های طولانی مدت محکوم کرد هنوز از سرنوشت بسیاری از این بازداشت شده گان خبری در دست نیست 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture