/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » بی بی سی حمایت از گروه تروریستی پ.ک.ک را افزایش داد ـ

بی بی سی حمایت از گروه تروریستی پ.ک.ک را افزایش داد ـ

اوغوز تی وی:بخش “ضد تورک” شبکه بی بی سی در گزارش دیگر خود، چهره مظلومیت به گروه تروریستی پ.ک.ک بخشیده و دولت تورکیه را مقصر جلوه نشان داد.

دشمنی شبکه بی بی سی فارسی با دولت تورکیه و آزربایجان و حمایت از گروههای تروریستی کُرد که بارها برای مردم آزربایجان ثابت شده است، یکبار دیگر دشمنی خود با دولت تورکیه را نمایش داد.

این شبکه ضد تورک در خبری با تیتر “هشدار پ ک ک به ترکیه”، سعی کرده است چهره مظلومانه ای به گروه تروریستی پ.ک.ک ببخشد.

بی بی سی فارسی در متن این خبر به نقل از سخنان جمیل باییک، یکی از سرکرده های گروه تروریستی پ.ک.ک نوشته است که رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور تورکیه “این جنگ را شدت بخشیده است”.

بی بی سی فارسی همچنین با اشاره به سخنان ایلنور چِویک، مشاور ارشد رئیس جمهور تورکیه که گفته است هرگونه مذاکره با گروههای تروریستی از جمله پ.ک.ک امکان پزیر نیست، سخنان جمیل باییک را آورده است و به گونه ای مطرح کرده است که گویی دولت تورکیه مقصر اصلی درگیری های بوجود آمده است.

بی بی سی فارسی در خبر مذکور بار دیگر از بکار بردن واژه تروریست برای گروه پ.ک.ک که از سوی ایالات متحده آمریکا، اتحادیه اروپا و تمامی کشورهای عضو ناتو بعنوان گروه تروریستی شناخته شده است، امتنا کرده و این گروه تروریستی را بعنوان یک حزب خوانده است. همچنین تروریستی های پ.ک.ک را که تا کنون چند صد (نظامی و غیرنظامی) را در اقدامات تروریستی خود در تورکیه قتل عام کرده اند را نیز پیکارجو قلمداد کرده است.

بی بی سی فارسی ضد تورک و حامی تروریست درحالی این چنین اصطلاحاتی برای گروه تروریستی پ.ک.ک بکار می برد که دو حمله انتحاری پ.ک.ک در آنکارا در اوایل سال جاری که باعث کشته شدن نزدیک به ۲۰۰ نفر شد را نادیده گرفته است.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture