/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » تراختوری‌ها در راه تهران, شهر ازلی و دیرین تورکان آزربایجان

تراختوری‌ها در راه تهران, شهر ازلی و دیرین تورکان آزربایجان

 اغوز تی‌وی :هفته ۱۳ لیگ فوتبال” ایران” با بازی ۲ تیم‌ تراختور و استقلال در ۱۹ آذر ماه برگزار خواهد شد  تیم  تراختور  روز جمعه در حالی میهمان تیم استقلال   است که مسئولان باشگاه تراختور ، سهم بیشتری از سکوهای استادیوم آزادی تهران شهر ازلی و دیرین تورکان آزربایجان را درخواست کرده‌اند. تهران علاوه بر فاکت‌های تاریخی‌ یک شهر آزربایجانیست . امروز هم  بیش از نصف جمعیت این شهر و شهرهای غربی همچون کرج ترک نشینند وقتی‌ صحبت تیم‌ تراختور که باشد تورکان  از هر کجای جغرافیایی موسوم به ایران  برای دیدن بازی تیم‌ محبوب و ملی خود سارسیز خواهند شد .

 

مسئولان کانون هواداران ارتش سرخ تورکان طی یکی دو روز آینده جلسه‌ای را با مسئولان سازمان لیگ و باشگاه استقلال برگزار می‌کنند. این درحالی است که سعید فتاحی، مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال پیش‌ازاین اعلام کرده بود، « درصورتی‌که هواداران تیم استقلال به ورزشگاه نیایند و نتوانند سکوهای خودشان را پر کنند، بیش از ۱۰درصد ورزشگاه را به هواداران تراکتورسازی اختصاص خواهیم داد.»

اعضای تیم  تراختور  برای بازی حساس روز جمعه مقابل استقلال یکروز زودتر و در روز چهارشنبه به تهران سفر می کنند و در هتل اوین اقامت می گزینند.
تراختوری‌ها روز پنجشنبه در تهران تمرین می کنند و بلافاصله بعد از بازی با استقلال با پرواز ساعت ۲۱:۵۵ تهران را به مقصد تبریز ترک می کنند.

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture