/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » تراختور آزربایجان الهلال عربستان را شکست داد

تراختور آزربایجان الهلال عربستان را شکست داد

اوغوز تی وی:تیم فوتبال تراختورآزربایجان در پنجمین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا برابر نماینده عربستان با دو گل پیروز شد و صعود خود به مرحله بعد را قطعی کرد.

به گزارش اوغوز تی وی، هفته پنجم رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا شامگاه روز سه شنبه با برگزاری دیدار تیم‌های فوتبال تراختور آزربایجان و الهلال عربستان در ورزشگاه القطر شهر دوحه پیگیری شد که در پایان شاگردان قلعه نویی موفق شدند با دو گل حریف را شکست دهند و به مرحله بعد صعود کنند.
 
در این دیدار که به قضاوت «پیتر گرین» از استرالیا برگزار شد، شاگردان امیر قلعه نویی برای تداوم صدرنشینی خود تلاش کردند اما در نیمه اول نتوانستند موقعیت خطرناکی را روی دروازه حریف عربستانی ایجاد کنند.
تیم الهلال هم که با ۸ امتیاز در رده دوم و پس ازتراختور قرار گرفته بود در نیمه اول این بازی مانند حریف آزربایجانی خود صاحب موقعیت چندانی نشد تا در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.
در نیمه دوم، توپ و زمین در اختیار تراختور بود و سرانجام توانست در دقیقه ۶۶ گل برتری را وارد تیم عربستانی کند. آلویز نانگ با ضربه سر، زننده این گل بود.
در دقیقه ۸۲ بازی نیز، پاس آلویز نانگ در محوطه جریمه به فرزاد حاتمی رسید و این بازیکن با یک چرخش و جاگذاشتن مدافع، گل دوم تراکتورسازی را به ثمر رساند.
با این دو گل، تراختور با ۱۲ امتیاز صعود خود به مرحله بعد را قطعی کرد.
Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture