/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » تروریست‌های کورد بازیچه‌ و عروسک ‌های خیمه شب بازی

تروریست‌های کورد بازیچه‌ و عروسک ‌های خیمه شب بازی

اوغوز تی وی:گروه تروریستی پ.ک.ک٬ تلاش می کند تا مسئولیت اقدامات خونین و غیرانسانی خود٬ همچون بمب‌گذاری‌ها و قتل غیرنظامیان را به گروههای مزدور خود بیاندازد.

تروریست‌های کورد بازیچه‌های دیروز قدرت‌های بزرگ امروز  به خیال خود بازی سیاسی علیه  تورکان تورکیه و تورکان آذربایجان (در آذربایجان جنوبی و عراق و سوریه) طراحی می‌کنند. 
گرچه این طرحها هم از ظرفیت سیاسی و تجربه آنها خارج است کرد‌های که تا بدین روز حتّی برای  شب هم شده نتوانستند بخودی خود نیمچه دولت یا خان  عشیرتی برپا کنند.

گروه تروریستی پ.ک.ک همانند دیگر تروریست‌های کرد طی‌  ۲۰۰ سال از ورود به این منطقه موجودیت خود دست به اقدامات خونین و غیرانسانی زده و به عنوان عامل اصلی این اقدامات، شناخته شده است. این گروه در سال‌های اخیر٬‌ برای فرار از عواقب منفی کشتن و هدف قرار دادن غیرنظامیان و بمب‌گذاری‌هایی که منجر به واکنش افکار عمومی شده، مسئولیت این جنایات را به گردن گروههای کوچک که خودش تشکیل داده می اندازد.

براساس گزارش تهیه شده از سوی خبرنگار خبرگزاری آناتولی٬ گروه تروریستی پ.ک.ک که ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه روز ۱۵ اوت سال ۱۹۸۴ طی انجام حملات مسلحانه همزمان در شهر اروح از توابع استان سیرت و در شهر شمدینلی واقع در استان حکاری٬ اعلام موجودیت نموده است در خلال ۳۲ سال گذشته همواره کوشیده تا تحت کمکها و حمایتهای خارجی٬ با حملات منفور خود٬ صلح٬ برادری٬ نظم و امنیت اجتماعی را در ترکیه برهم بزند.

پ.ک.ک جنایات خود را زير نام گروه‌های مزدور پنهان می کند
7193488157pkk2

این گروه تروریستی که همواره سعی کرده با فعالیت‌های تبلیغاتی٬ چهره‌ ای متفاوت از خود در افکار عمومی نشان دهد٬ به رغم بمب‌گذاری‌ها و قتل زنان٬ مردان٬ جوانان٬ سالمندان و کودکان هرگز نتوانسته به مقاصد شوم خود دست یابد و به همین دلیل تلاش کرده تا اقدامات خود را بر گردن زیر شاخه های خود بیندازد.
گروه تروریستی پ.ک.ک که بنام پ.ی.د در سوریه فعالیت می‌کند٬ این ساختار را به دو شاخه تقسیم کرده و ی.پ.گ را شاخه نظامی و پ.ی.د را نیز شاخه سیاسی این ساختار تروریستی نامیده است.
شاخه‌های تروریستی پ.ک.ک در سوریه برای جلب توجه جامعه جهانی تلاش و وانمود می نمایند که همراه با نیروهای ائتلاف بین المللی در حال مقابله با داعش هستند.

پ.ی.د شاخه گروه تروریستی پ.ک.ک در سوریه٬ در مناطق تحت کنترل خود در شمال این کشور نظام فدرال اعلام کرد
براساس گزارش منابع محلی٬ پ.ی.د٬ پس از نشست ۲ روزه در شهر رمیلان واقع در شمال شرق حسکه سوریه٬ با شرکت ۱۵۰ نماینده از افرین٬ حسکه و کوبانی که تحت کنترل این گروه قرار دارد٬ در شمال این کشور نظام فدرال اعلام کرد. تشکیلات شورای دموکراتیک سوریه نیز اقدام به امضای این اعلامیه کرده اند.

رئیس شوراى ترکمن‌های سوریه اعلام تشکیل حکومت فدارالی در سوریه توسط گروه «پ.ی.د» همزمان با شرکت همه گروه‌های مخالفین رژیم اسد در مذاکرات ژنو را مشکوک دانست.
عبدالرحمان مصطفی، رئیس شوراى ترکمن‌های سوریه در گفتگو با خبرگزاری آناتولی گفت: اعلام تشکیل حکومت فدارالی در سوریه توسط گروه «پ.ی.د» همزمان با شرکت همه گروه‌های مخالفین رژیم اسد در مذ را مشکوک دانست.
وى با بیان اینکه یک گروه تروریستی در کشوری 22 میلیونى حق ندارد به تنهایى در مورد تشکیل دولت فدارالی تصمیم گیرد، گفت: دولت فدارالی را نمی‌توان یک طرفانه اعلام كرد و اگر قرار است سوریه تجزیه شود باید با رای مردم این کشور صورت گیرد.
او با اشاره به اینکه گروه پ.ی.د به فعالیتهای تروریستی خود ادامه مى دهد تصريح كرد: “زمانبندی تشکیل حکومت فدارالی در سوریه توسط این گروه در زمان شركت مخالفین رژیم در مذاکرات ژنو، مشکوک به نظر می‌رسد. این گروه مزدور تابع فرمان و اوامر دیگران است. تشکیل و ادامه چنين دولتى غیرممکن است”.
او رفتار پ.ی.د جهت اعلام دولت فدارالی بدون انجام همه‌پرسی از مردم سوريه را با رفتار گروه تروریستی داعش یكسان دانست.
عبدالرحمان در پایان با تاکید بر اینکه ترکمن های سوریه همواره از یکپارچگی زمین سوریه حمایت کرده‌اند، گفت: ما تنها در صورت تجزیه کشور و تاييد آن توسط مردم به موضوع فدارالی می‌پردازيم.

بلژیک که عملیاتی علیه منسوبین سازمان تروریستی داعش ترتیب می دهد، برای پ ک ک چادر برپا کرد. 

به برپایی چادر از سوی سازمان جدایی طلب پ ک ک در نزدیکی ساختمان شورای اتحادیه اروپا در بروکسل که قرار است نشست عالی ترکیه و اتحادیه اروپا ترتیب داده شود، اجازه داده شد. 

با این عمل چنین به نظر می رسد که کسی نمی داند که عامل حمله تروریستی ۱۳ مارس آنکارا که جان ده ها انسان معصوم را گرفت، این سازمان تروریستی بوده است. 

پلیس بروکسل در برابر اعمال تحریک آمیز تروریست ها قبل از نشست عالی ترکیه با اتحادیه اروپا، تنها در نقش نظاره گر است. 

ولی همان پلیس روزهاست که در تعقیب عاملین حملات ۱۳ نوامبر پاریس پایتخت فرانسه می باشد. 

خیابان ها، کوچه ها و خانه ها مو به مو مورد بازرسی قرار می گیرند و با پلیس فرانسه اطلاعات در میان گذاشته می شود. 

تروریست، زمانی که خون آنها را می ریزد “تروریست بد” و زمانی که در خاکهای ترکیه جان مردم را می گیرد “تروریست خوب” می شود. 

متاسفانه بار دیگر شاهد تحقق عبارت “مبارزه ریاکارانه علیه تروریزم” که رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در هر پلاتفرمی بر زبان می آورد، هستیم. 

بلژیک که به عنوان قلب اروپا اروپا شناخته می شود، در راس کشورهایی قرار دارد که سازمان های تروریستی پ ک ک و DHKP-C به فعالیت می پردازند.  

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture