/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » تهدید و فشار مکرر عوامل اطلاعاتی و امنیتی بر خانواده مهندس سیامک میرزایی ٬ زندانی سیاسی ملی – مدنی آزربایجان

تهدید و فشار مکرر عوامل اطلاعاتی و امنیتی بر خانواده مهندس سیامک میرزایی ٬ زندانی سیاسی ملی – مدنی آزربایجان

اوغوز تی وی:بنا به گزارش رسیده از نزدیکان خانواده میرزایی ٬ در روزهای اخیر مأمورین ارگانهای اطلاعاتی و امنیتی استان اردبیل از جمله مشگین شهر و پارس آباد طی تماس تلفنی از آقای قدیر میرزایی (پدر سیامک میرزایی) می خواهند در اداره اطلاعات حضور یابد.

بعد از امتناع ایشان از حضور در محل اداره اطلاعات به دلیل احضار غیر قانونی ٬ تقاضا می نمایند٬ در یکی از پارک های شهر پارس آباد حضور بیابد. بعد از حضور جناب آقای میرزایی٬ اظهار میدارند که اگر فرزند شما ٬ آقای سیامک میرزایی اظهار ندامت نموده و توبه نماید. در نزدیکترین زمان ممکن ایشان را آزاد خواهیم نمود. همچنین آنان در ادامه ابراز می دارند که تا کنون عامل اصلی تداوم وضعیت فعلی فرزندتان ٬ اول : کوتاه نیامدن خود وی و در وهله دوم : رفتارهای خانم ایشان می باشد. و از این به بعد اگر خانم وحیده کریمی در مراسماتی همچون مراسم سوم فروردین ماه حضور بعمل آورد اقدام به بازداشت وی خواهیم نمود. در آخر سخن آقای میرزایی بعد از خاتمه توصیه های تهدید آمیز مامورین اطلاعاتی و امنیتی چنین جواب می دهند. : اولا؛ آنقدر که از روحیه و اعتقادات فرزندم با خبر هستم که به هیچ وجه توبه نامه نخواهد نوشت.

زیرا که جرمی مرتکب نشده تا توبه ای هم بنماید. ثانیا؛ در مورد خانم کریمی هم یادآور می شوند .اگر اقدامات وی برخلاف قانون بوده و جرم قلمداد می شود. از این پس با حکم قضائی برخورد شود. همچنین یاد آور می شویم که در ماه های گذشته نیز اداره اطلاعات تهران طی تماس تلفنی با خواهر آقای سیامک میرزایی عامل ادامه روند بازداشتی آقای میرزایی را اقدامات همسرشان اعلام می دارند و از طرف دیگر بازپرس رجبی در مواجه با اصرار درخواست قانونی خانم وحیده کریمی نسبت به ملاقات با شوهرش(قانون احترام به آزادی های مشروع و حفظ قانون شهروندی مصوب 1383/2/15) در عملی برخلاف قانون مدون با تهدید به بازداشت وی استقلالیت دادگاه را زیر سوال می برد.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture