/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » توهین به پوشش ملی عربها از سوی جمهوری اسلامی
آزربایجان تورکونون اوجا سئسی ? ? اوغوزتی‌وی OğuzTV ? @oguztv ???

توهین به پوشش ملی عربها از سوی جمهوری اسلامی

اوغوز  تی وی:در ادامه توهین و تحقیر ملیتهای غیرفارس در داخل ایران، اینبار عربها و پوشش ملی آنها از سوی جمهوری اسلامی، مورد اهانت قرار گرفت.

روزنامه الکترونیکی “شما” وابسته به “حزب موتلفه اسلامی” با بهانه وجود نزاع و اختلاف بین کشورهای عربی با ایران و قطر که هم پیمان ایران و پشتیبان ترور می باشد، اقدام به چاپ و انتشار تصویری اهانت آمیز نسبت به پوشش ملی عربها نموده است.

در این تصویر، چهره ای همسان با چهره شیوخ عربی با عکس و لباس ملی اعراب دیده می شود که بر روی ان نوشته شده است “خونخواران حقیر”.

شروع و گسترش مبارزات هویت طلبانه، روی گرداندن از مذهب تشیع و مبارزات مدنی گسترده در بین عربهای الاحواز، یکی از دلایل گسترش مخالف جمهوری اسلامی با عربهای الاحواز و افزایش شمار دستگیری و بازداشت و اعدامها در این بخش می باشد که اکنون در بعد تحقیر و توهین به مسائل ملی انها نیز جلوه گر می شود.

اهانت و تحقیر به ملیتهای غیرفارس در ایران، سابقه ای طولانی دارد.

ملت تورک نیز تاکنون بارها و علیرغم نارضایتیهای عمده آنها، مورد تحقیر و اهانت قرار گرفته اند.

توهین ایران فارسی به ملتهای اسیر در ایران راهی برای آسیملاسیون فرهنگی و سرکوب و یکپارچه سازی کشور یکی از کثیفترین شیوه های از بین بردن یک ملت تحت اسارت ملتی دیگر، توهین به عقاید و فرهنگ و آداب و روسمش برای از بین بردن حس افتخار به فرهنگ خود و خود کوچک و فرهنگ خود پوچ پنداری است و این راهی برای سیطره فرهنگ ملت غالب و ذوب فرهنگ ملت اسیر شده میباشد.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture