/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » توهین کثیف نشریه بانک سپه به ملت تورک و چالش سراسری در آزربایجان جنوبی علیه بانک سپه+ تصاویر

توهین کثیف نشریه بانک سپه به ملت تورک و چالش سراسری در آزربایجان جنوبی علیه بانک سپه+ تصاویر

 

اوغوز تی‌وی :با حمایت های مسئولین سیاسی، فرهنگی و اجتماعی رژیم فارس و مانقوردان و نوچه های استانی , رگبار توهین‌ها و بی‌احترامی‌ها از سوی رسانه‌ها و نشریات ایرانی به ملت بزرگ تورک سرعت و شدت بیشتری به خود گرفته است .نژاد پرستی و رفتار و اعمال ضد تورک و ضد عرب به حدی در جامعه فارس‌ها و ایرانی‌ ها  نهادینه شده است که از ارگانهای دولتی گرفته تا نشریات داخل و خارج کشور و حتی زندگی روزمره به وضوح قابل رویت و لمس است.
نشریه اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی بانک سپه در شماره ١٨٥ به تاریخ آذر ماه سال ١٣٩٦ مطلبی با تیتر “منات در شب یلدا” داستانی را روایت کرده است که در آن عباراتى ” توهين آميز و نژاد پرستانه” عليه توركها به کار برده است .

داستان “منات در شب یلدا” نوشته شده فردی به نام رباب فضائلی میباشد که که تورک‌ها را ” گردنکش بی‌دانش” و نادان خطاب کرده است .

در  جواب به توهین مسئولان بانگ  سپه   ملت تورک آذربایجان اللخصوص بازاریان و کارمندن از دیروز  موجودی حساب‌های خود را از بانک سپه به بانک دیگر انتقال میدهند و طبق عکس‌های انتشار یافته در شبکه‌های اجتماعی کارت عابر بانک   بانک‌های سپه دفترچه‌های حساب‌های سپه از طرف ملت تورک آزربایجان – قشقایی و تورکمن به آتش کشیده میشود .

این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture