/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » تیر خلاص روحانی بر پیکر دریاچه اورمیه,همزمان با نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری

تیر خلاص روحانی بر پیکر دریاچه اورمیه,همزمان با نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری

اوغوز تی وی:روحانی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری در ایران مجددا با کلید پوسیده اش برای فریب ملت آزربایجان از گشایش درهای بسته دریاچه اورمیه خبر داد. حسن روحانی در توییت خود نوشته است: “مشکلات زیست محیطی که با بی توجهی ما انسان ها به وجود آمده اند با تدبیر حل شدنی هستند”
روحانی با این پیغام خشکانیده شدن به عمد دریاچه ارومیه نه کار سپاه !نه بی‌ لیاقتی رژیم! نه عمل نکردن وی به احیا دریاچه !بلکه تقصیر ملت تورک آزربایجان میداند که به نگهداری و حفاظت دریاچه  آن بی توجهی کردند.روحانی آب پاکی‌ را بر روی دستان اندک کسانی‌ که امیدوار بودند این روباه صفت رژیم  به وعده‌های دروغین خود عمل کند بود. حسن روحانی چهار سال قبل در انتخابات ریاست جمهوری شعارهای توخالی احیا دریاچه را سرداد چهار سال قبل با این شعارها به تخت ریاست جمهوری رژیم چپاولگر ایران‌  نشست.

اما در این چهار سال اندک  توجه به احیای دریاچه اورمیه نکرد بر عکس در دوره ریاست جمهوری حسن روحانی در ایران بخاطر قول های انتخاباتی که داده بود بهترین فرزندان آزربایجان بخاطراعتراض به خشکانیده شدن دریاچه اورمیه و عمل نکردن به وعده‌های احیای دریاچه اورمیه ووعده‌ تدریس زبان مادری به زندان های طویل المدت محکوم شدند.آیا حسن روحانی و دیگر نامزدان ریاست جمهوری اینبار سرنوشت چوپان دروغ گو را تجربه خواهند کرد؟

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture