/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » تیم ترانه سرایی ارمنستان در مسابقات یوروویژن، به دلیل حمل پرچم قارا باغ تحریم میشود

تیم ترانه سرایی ارمنستان در مسابقات یوروویژن، به دلیل حمل پرچم قارا باغ تحریم میشود

اوغوز تی وی:اتحادیه رسانه های اروپایی، تصمیم به اجرای تحریم در مسابقه ترانه سرایی اروپا، علیه تیم ارمنستان که پرچم حکومت به اصطلاح قارا باغ که جزو خاکهای آذربایجان محسوب میگرد ولی تحت اشغال ارمنستان میباشد، گرفتند.

محتوای این تحریم، در اجلاس کمیته ای که ماه آینده برگزار خواهد گردید، مشخص خواهد شد.

این تصمیم اتحادیه رسانه های اروپایی، در نتیجه حمل پرچم حکومت به اصطلاح قارا باغ که جزو خاکهای آذربایجان محسوب میگرد ولی تحت اشغال ارمنستان میباشد، در دستان تیم ارمنستان، طی مسابقات نیمه نهایی ترانه سرایی اروپا که دیروز در استکهلم پایتخت سوئد برگزار گردید، گرفته شد.

پس از انجام  بررسیها، در بیانیه ای که در سایت رسمی این سازمان منتشر گردید، اعلام شد که تلویزیون رسمی ارمنستان، AMPTV جریمه شده است.

در این بیانیه ضمن ابراز اینکه اتحادیه رسانه های اروپایی تیم ارمنستان را محکوم کرده است، گفته شد: “روز 10 می طی اولین دور نیمه نهایی مسابقات ترانه سرایی اروپا، پرچم ممنوع قره باغ از سوی مسئولان ارمنی در اتاق سبز حمل شده و پرچمهای مذکور که در برنامه زنده نیز به تصویر کشیده شده است، به ارزشهای کمیته مسابقات ترانه سرایی اروپا، زیان بزرگی وارد کرده است.”

در این بیانیه، تصمیم به تحریم تلویزیون رسمی ارمنستان که قوانین پخش زنده را زیر پا گذاشته است، گرفته شده و در رابطه با محتوای تحریم نیز، در اجلاسی که ماه ژوئن برگزار خواهد شد، تصمیم گرفته می شود

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture