/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » حرکت ملی آزربایجان جنوبی دولت ایران را به وحشت انداخته است

حرکت ملی آزربایجان جنوبی دولت ایران را به وحشت انداخته است

 اوغوز تی وی:جمعی از افراد معلوم الحال رژیم ایران که از شهرهای مختلف آزربایجان جنوبی توسط سپاه پاسداران و بسیج سازماندهی شده و به تهران فرستاده بودند، صبح امروز 28 بهمن ماه با علی خامنه ای دیدار کردند.

  سایت های دولتی پان فارسیست و نژاد پرست ایران  که مستقیما از طرف دولت ایران مالیه و اداره میشوند، در خروجی سایت خود  خبری با سر تیتر” حمایت مردم آذری زبان از خامنه ای ” انتشار دادند .

تروریست های سپاه و مافیای خامنه ای  با جمع کردن مانقوردها با سر دادن شعارهای پوپولیستی در وصف دیکتاتورزمانه، به زبان تورکی که از قبل توسط ماموران سپاه و بسیج چاپ و بین آنان توزیع شده بود، از وی حمایت می کردند.  

این خود فروخته های مانقورد حکومتی، در حقیقت با این کاردوباره مانقورد بودن  و وابستگی خودرا به خامنه ای اثبات کردند.

علی خامنه ای رهبر خود خوانده دولت پان فارس ایران طی تعریف و تمجید از حاضرین روز 29 بهمن 1356 هجری شمسی سالروز قیام مردم تبریز و” جنبش خلق مسلمان آزربایجان” که توسط طرفداران آیت الله شریعت مداری به وقوع پیوسته بود به نفع حکومت خود مصادره کرد.

مضمون شعار ها طوری طراحی شده بود  که به وضوح معلوم بود که کاملا یک حرکت نمایشی و فریبکارانه است. این افراد صرفا از فرط بی کاری و درماندگی اقدام به نمایش این بازی کرده بودند.

حکومت ایران و رهبر خودکامه آن همواره با توسل به شیوه های پوپولیستی، از افراد جامعه به عنوان ابزاری در جهت نیل به اهداف ایدئولوژیک خود استفاده کرده اند.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture