/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » حمله مسلحانه به پادگان سپاه پاسداران واقع در مسیر احواز-حمیدیه
احواز-حمیدیه

حمله مسلحانه به پادگان سپاه پاسداران واقع در مسیر احواز-حمیدیه

اوغوز تی وی:گردان “العقاب” شاخه نظامی «جنبش عربی آزادی بخش الاحواز» از حمله مسلحانه به پادگانی متعلق به سپاه پاسداران ایران در نزدیکی شهر حمیدیه واقع در جاده اصلی شهر احواز خبر داد.

به گزارش‌ العربیه، طبق بیانیه این گردان، در جریان این حمله تلفات سنگینی به پادگان سپاه پاسداران که در آن نیروهای «بسیج مردمی» عراق (حشد الشعبی) و بسیجیان ایران توسط سپاه دوره های نظامی می بینند، وارد شده است.
در بیانیه‌ای که از سوی این گروه منتشر شده، آمده است: گردان العقاب شاخه نظامی این جنبش با اسلحه تیر بار و مسلسل با عناصر سپاه پاسداران درگیر شده و پس از وارد کردن زیان‌های مادی و جانی به نیروهای سپاه، سالم به پایگاه‌های خود بازگشتند.
طبق بیانیه این گروه، نیروهای سپاه پس از حمله گردان «العقاب»، تمام مناطق مشرف بر منطقه را محاصره و چندین مرکز امنیتی برای بازرسی و تفتیش خودروهای اهالی آن منطقه احداث کردند.
همچنین نیروهای گشت امنیتی سپاه پس از این عملیات در جستجوی افراد وابسته به این گروه در چند منطقه داخل شهر اهواز اقدام به بازرسی مردم و خودروها کردند.
این حمله پس از آن صورت می گیرد که «جنبش عربی آزادی بخش الاحواز» در بیانیه‌ای رژیم جمهوری اسلامی ایران را تهدید کرده بود که اقدامات «جنایتکارانه» در حق ملت عرب «الاحواز» را بی پاسخ نخواهد گذاشت و در آینده دست به عملیات نظامی متعددی خواهد زد.
گفتنی است که «جنبش عربی آزادیبخش الاحواز» یکی از احزاب استقلال طلب است که برای استقلال مردم عرب «الاحواز » مبارزه می کند.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture