/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » نمایندگان مجلس و خامنه‌ای : اروپا تضمین قطعی ندهد، برجام ادامه دادنی نیست ایران هم از برجام خارج میشود-ویدیو
خامنه‌ای : اروپا تضمین قطعی ندهد، برجام ادامه دادنی نیست

نمایندگان مجلس و خامنه‌ای : اروپا تضمین قطعی ندهد، برجام ادامه دادنی نیست ایران هم از برجام خارج میشود-ویدیو

 اوغوزتی‌وی:علی خامنه‌ای گفت که او همچون آمریکا به سه کشور اروپایی طرف قرارداد هسته‌ای با ایران هم اعتماد ندارد و در صورت عدم ارائه تضمین قطعی از سوی آنها، ادامه حضور ایران در برجام ممکن نخواهد بود.
علی خامنه‌ای، رهبر رژیم فاشیست ایران  در اولین واکنش به اعلام تصمیم روز گذشته رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر خروج از توافق هسته‌ای با ایران گفت: «آنچه اتفاق افتاده، یعنی رفتار زشت و سخیف رئیس جمهور آمریکا خلاف انتظار ما نیست.»
علی خامنه‌ای  که روز چهارشنبه و به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم در دانشگاه فرهنگیان حضور یافته بود، به نطق روز گذشته دونالد ترامپ واکنش نشان داد و صحبت های او را «سخیف و سبک» ارزیابی کرد که «حاوی بیش از ۱۰ دروغ» بوده است.
 خامنه‌ای در پاسخ به آقای ترامپ عنوان کرد: «آقای ترامپ! شما غلط می‌کنید!»
آقای خامنه‌ای ضمن یادآوری پایبندی ایران به توافق هسته‌ای با کشورهای غربی گفت: «دو سال و نیم است که ما در حال انجام این قرارداد هستیم و حالا این مردک می‌گوید من قبول ندارم.»
او در ارائه دلایل بیان تعبیر خود نسبت به کشورهای حاشیه خلیج عربی‌ گفت: «چند روز پیش ترامپ نامه‌ای به رؤسای کشورهای خلیج نوشته که ما به آن دست یافتیم. چنین می‌گوید که من ۷ تریلیون دلار برای شما خرج کردم و شما باید این کار را بکنید. خرج کردی که به عراق و سوریه مسلط شوی؛ خب نتوانستی، به درک!دونالد ترامپ هم خاک خواهد شد و بدنش خوراک مار و مور می شود ولی جمهوری اسلامی همچنان خواهد ایستاد».

خامنه‌ای در خصوص ادامه پایبندی ایران به برجام با حضور کشورهای اروپایی نیز گفت که او به سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارد و از مذاکره کنندگان ایرانی هم خواست که آنها نیز به این سه کشور یعنی فرانسه، بریتانیا و آلمان، اعتماد نکنند.او تاکید کرد که اگر مقام‌های ایران  بخواهند با این سه کشور قراری بگذارند حتما باید تضمین عملی اخذ کنند چرا که در غیر این صورت آنها نیز همان رفتار آمریکا را در پیش خواهند گرفت.
خامنه‌ای زمان خروج رژیم آخوندی فارس از برجام را زمانی دانست که مذاکره‌کنندگان ایرانی نتوانند از سه کشور اروپایی تضمین‌های قطعی را اخذ کنند.خامنه‌ای  همچنین تصریح کرد که مسئله‌ هسته‌ای نیازکشور موسوم به ایران است .

رییس ستاد کل نیروهای مسلح رژیم ترور پرور ایران ، فرمانده سازمان تروریستی  سپاه پاسداران، فرمانده ارتش و شماری از نمایندگان انتصابی مجلس از خروج آمریکا از توافق هسته‌ای برجام استقبال کرده‌اند.

فرمانده  سازمان تروریستی سپاه پاسداران  علی جعفری، فرمانده سپاه خروج آمریکا از برجام را تبریک گفته و تأکید کرده که باید این موضوع را به “فال نیک” گرفت: “بنده خروج شرورانه آمریکا را از برجام که قبل از آن هم اعتباری نداشت، تبریک می‌گویم.روشن است که اروپایی‌ها بین ایران و آمریکا نمی‌توانند مستقلانه تصمیم بگیرند و وابسته به آمریکا هستند و سرنوشت برجام روشن است”

نمایندگان انتصابی شورای نگهبان در زیر نمایندگان مجلس در خانه ملت با حضور در جایگاه هیات رئیسه پرچم آمریکا و توافقنامه برجام را به آتش کشیدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز چهارشنبه، ۱۹ اردیبهشت ماه با توجه به خروج آمریکا از برجام، با در دست گرفتن پرچم این کشور و برگی از توافقنامه برجام مقابل جایگاه هیات رئیسه مجلس آن را به آتش کشیده و ندای مرگ بر آمریکا سر دادند. شایان ذکر است که نمایندگان فریاد سر می‌دادند که دولت آمریکا دولتی بد عهد بوده و به تعهدات خود درباره برجام عمل نکرد.

در جواب عمل ایرانیان امروز در یک کنفراس خبری وکیل ترامپ به صورت نمادین برجام را پاره کرد و آب دهان روی آن انداخت!

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture