/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » در دوره نخست ریاست جمهوری روحانی بیش از۲۰۰۰ مرد و بیشتراز ۸۰ زن در ایران اعدام شده اند

در دوره نخست ریاست جمهوری روحانی بیش از۲۰۰۰ مرد و بیشتراز ۸۰ زن در ایران اعدام شده اند

اوغوز تی‌وی : در دوره نخست ریاست جمهوری حسن روحانی بیش از۲۰۰۰ مرد و بیشتراز ۸۰ زن در ایران اعدام شده اند.اما ارقام اصلی را باید بسیار بالاتر از این فرض کرد چرا که بیشتر اعدامها در ایران در خفا و دور از چشم مردم به جز کسانی که آنرا اجرا می کنند صورت می گیرد.

حسن روحانی برخلاف وعده‌هایش و تبلیغاتش در مقایسه با عضو‌های رژیم غاصب همچون ابراهیمی، دارای کارنامه خونین و قتل عام‌های گسترده است . روحانی یکی‌ از افراد حیله‌گر رژیم  در نقش دبیر کّل امنیت ملی‌ کشور (بالاترین مقام بعد از خامنه ای و اولین مقام امنیتی حتی بالاتر از وزیر اطلاعات)در چیدن نقشه‌های کثیف علیه حرکت ملی‌ آزربایجان  جنوبی,  و فرد فعال رژیم در ۳۷ سال برای نابودی تورک‌های اسیر در ایران می‌باشد.

آمار بالای اعدام ، خشکاندن دریاچه اورمیه ، بالا رفتن تعداد دستگیر شدگان ملی‌ آزربایجان ، سنگین شدن احکام  جزائی و اتهامات  واهی علیه فعالین ملی‌ آزربایجان جنوبی، صورت گرفتن پروسه کوردیزه شدن شهر‌های آزربایجان غربی بدست رژیم ایران،بالا رفتن تبلیغات‌های سیاسی و کمک‌های نظامی در کردستان سازی از اراضی‌ آزربایجان با کورد‌های مهاجر ،بالا رفتن آمار بیکاری و اعتیاد در آزربایجان جنوبی ،حریص شدن رژیم در تالان  ثروت‌های آزربایجان ، صمیمی‌ تر شدن روابط ارمنستان و ایران  و گسترش ۵ برابری کمک‌های اقتصادی به اشغالگران ارمنی ،بیشتر شدن نقض حقوق زنان….. تنها چند نمونه درخشان از کارنامه این آخوند حیله گر است .

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture