/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » دستگيري وبازداشت چندين تن از فعالين ملي آزربايجان توسط نيروهاي امنيتي رژيم ايران در تبريز،ویدیو

دستگيري وبازداشت چندين تن از فعالين ملي آزربايجان توسط نيروهاي امنيتي رژيم ايران در تبريز،ویدیو

اوغوز تی وی:طي گزارش ارسالی خبرنگار اوغوز تی وی از تبریز ،امروز به مورخه ي ٩٦/١/١٧ چندين تن از فعالين حرکت ملی و آزادی بخش آزربايجان در تبريز ودرجريان بازي «گسترش فولاد تبريز» آزربایجان و«استقلال» ايران در محل در محل ورزشگاه بنيان ديزل توسط نيروهاي امنيتي رژيم شوونيسم ايران دستگير وبازداشت شده اند.

خبرها مبني بر اينكه تعداد كثيری از تماشاگران و فعالين ملی ملت آزربايجان ر حین بازی و همچنین بعد از اتمام بازی براي اعتراض به هويت پايمال شده  ملت تورك آزربايجان جنوبي توسط رژيم اشغالگر ايران و  و حمایت اشغالگران ایرانی از کردهای مهجر در آذربایجان غربی و همچنین حمایت ایرانیها از تروریستهای کورد دراشغال اراضی تورکمان الی شرقی«تورکمان عراق یا آزربایجان تحت اشغال عراق» شعار سر دادند . آزربایجانی های معترض خواستار براندازي پرچم جعلي كوردستان جعلي در خاك کرکوک شهر قدیم تورکان آزربایجان شدند.

كه در طي اين اعتراضها و شعارها مامورين رژيم با بي شرمي تمام به حاضرين و تماشاگران يورش برده و بعد از ضرب و شتم ملت و فعالين ملي آزربايجان تعداد كثيري از آنها را دستگير و بازداشت نموده است .

از اين معترضين و بازداشت شدگان در حال حاضر فقط دو نفرشان به نامهاي اكبر مهاجر و سعداله ساساني تشخيص هويت شده اند از اسامي و تعداد مابقي فعالين و بازداشت شدگان فعلا خبري در دست نيست.

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture