/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » دستگیری سهیلا کارگر در شهر قزوین

دستگیری سهیلا کارگر در شهر قزوین

اوغوز تی وی: خانواده خانم کاگر جزئیات دستگیری ایشان را اینگونه بیان نمودند ،یکشنبه، بیست و ششم اردیبهشت ماه حدود ساعت ۱۰ صبح، نیروهای اطلاعاتی به بهانه اینکه مامور برق نویسی هستند درب منزل خواهرم، سهیلا را زده و با ورود چند نفره به منزل شخصی او، با اعمال رفتارهای خشونت آمیز او را ابتدا با دستانشان به کف خانه هل داده و با پاهای خود مورد ضرب و شتم قرار می دهند سپس خواهرم را دستبند زده با خود از منزل خارج کرده اند، آنها با بهم زدن اسباب خانه، لب تاپ و موبایل و فلش و سی دی ها و کتاب ها را نیز با خود برده اند. مامورین پس از خارج کردن سهیلا از منزل او را به دادسرای قزوین انتقال داده اند تا در شعبه ۳ بازپرسی به پرونده او رسیدگی نمایند. متاسفانه شدت ضربات مامورین هنگام ورود به منزل و بازداشت سهیلا به حدی بود که نهایتا با اصرار خواهرم، قاضی بازپرسی رای موافق به بردن سهیلا به پزشک قانونی جهت رسیدگی به شکایتش از مامورین اطلاعات می دهد. ما از آن روز به بعد دیگر سهیلا را ندیده ایم، طی پی گیریهای انجام گرفته از بابت چرایی بازداشت و محل دقیق نگهداری او دیروز متوجه شدیم که سهیلا را شب روز دستگیری به بازداشتگاه اوین تهران منتقل کرده اند تا بصورت نیابتی او را مورد بازجویی قراردهند. چهار روز از دستگیری خواهرم می گذرد ولی تاکنون هیچگونه تماسی از او نداشته ایم و این به نگرانیهایمان می افزاید.

اکنون پدر و مادرم، همسر سهیلا و کل خانواده دل نگران وضعیت خواهرم هستیم و در راس همه ما ائل آی دوست داشتنی، تنها خواهر زادم که فقط ۵ سالش است دل نگرانتر از همه ما از دوری مادرش. خوشبختانه او در موقع دستگیری خواهرم در منزل پدرم بود و شاهد دستگیری این چنینی مادرش نشده است ولی در این چند روز با بی قراری و بی تابی به نبود مادرش همه ما را دل آزرده کرده است. واقعا نمی دانیم دیگر چه دروغی به او بگوییم که چرا مادر جونش در پیشش نیست و چرا به او زنگ نمی زند.
و اما سهیلا، خواهر عزیز و مهربان من، مگر چه جرمی مرتکب شده است!!! مطمئنم او نه سارق است، نه قاچاقچی و نه کسی که بخواهید با او اینگونه رفتار نمایید. سهیلا دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر، در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی در شهر قزوین کاندیدا شده بود، چون شهرش را، وطنش را، مردمش را، زبانش را دوست داشت و تنها خواستار این بود که تا آنجایی که قانون جمهوری اسلامی ایران اجازه می دهد در جهت مطالبات به حق مردم و رشد فرهنگی و اقتصادی و آبادانی منطقه کمک کند و لاغیر.
کاش شماها یک روز هم که شده خود را جای کودک ۵ ساله تصور کنید و استرس ها و نگرانی های کودکانه که در نبود یک مادر تولید می شود را لمس کنید و اینگونه با انسانها رفتار نکنید. ائل آی عزیز ما در نبود مادرش سهیلا اکنون در شرایط روحی خوبی به سر نمی برد.
Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture