/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » رحیم شهریاری؛ خواننده مانقورد دوباره به مردم آزربایجان و شعور موسقی ملت تورک توهین کرد

رحیم شهریاری؛ خواننده مانقورد دوباره به مردم آزربایجان و شعور موسقی ملت تورک توهین کرد

اوغوزتی وی :  رحیم شهریاری؛ خواننده خود فروش دوباره به مردم آزربایجان و شعور موسقی ملت تورک توهین کرد .

رحیم شهریاری مانقورد  که برای روزهای  ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ کنسرتی را در سالن۶۰۰ نفری سالن آمفی تئاتر پتروشیمی تبریز تدارک دیده بود با یک سالن خالی‌ به روی سن رفت .

رحیم شهریاری اینبارهم با تحریم ملت تورک مواجه شده و با دیدین این صحنه که نصف سالن هم پر نشده با توهین و نفرت پر اکنی گفت:

در کنسرت حدود نیمی از ظرفیت آمفی تئاتر خالی بوده است. رحیم شهریاری در واکنش به خالی بودن صندلی‌های کنسرت می‌گوید: «برای ما فرقی ندارد، اصلا ۲۰۰ نفر بیایند. مهم این است که این ۲۰۰ نفر مشقاق و علاقه‌مند باشند.»و با شعری ادامه میدهد :
“بی خبرلر نه بیلیر موسیقینین نقمسینی***اهل حال اولسا بیلر هر سوز هر بیتی”.
وی  با شعرکسانی‌ که کنسرت‌هایشان را تحریم کرده ا‌ند را “افرادی که شعور شعر موسقی  نداشته و از آن بیخبرند”معرفی کرد.

خاطر نشان کنیم پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ملت تورک علیرغم یورش نیروهای امنیتی‌انتظامی , با حضور گسترده  در لاله پارک  تبریز،برای حرکت ملی‌ تاریخ دوباره نوشتند. جوانان آذربایجانی در مقابل چشمان ماموران، با شعار‌های ملی‌ به اجرای رقص آذربایجانی پرداخته  و شو تبلیغاتی رژیم (“کرد نشان دادن آزربایجان “)را بهم زده بودند.این مطرب اطلاعاتی اعتراض تورک‌های تبریز را با بیشرمی  به «قشون کشی» تشبیه کرده و  با اعتراف  به اینکه  جوانان  تورک  در مسائل ملی آذربایجان متحد هستند، این اتحاد را تهدیدی برای «تمامیت ارضی  کشور باسمه ای ایران»دیده  بود که این خود خط مستقیم اطلاعات و پان ایرانیست هاست .

چند سالی است کهبخاطر توهین‌های سیستماتیک و پی در پی و تبلیغ سیاست‌های ضد تورک و آنتی آزربایجان رژیم  قبلی‌ رحیم شهریاری, از طرف ملت تورک  کنسرت و خرید آلبوم‌های وی در آزربایجان جنوبی بایکوت و تحریم شده است.

به عنوان مثال در ۲ کلیپ پایین, او با قطع کردن آهنگ وسط کنسرت یکبار دختر خانوم آزربایجانی و بار دیگری در کنسرت دیگر مردی که بوزقورد سمبل ملی‌ تورکان آزربایجان را با انگشتان نشان میدهد رو با توهین و فحاشی از سالن اخراج میکند. در کنار این وی مدام سیاست رژیم آخوندی و وزارت اطلاعات همچون ،کوبیدن فعالین ملی‌ و حرکت ملی‌  آزربایجان با با عنوان‌های تجزیه طلب و پان ،کردیزه و فارسیزه کردن آزربایجان ،تبلیغ و  تلقین ایران پرستی به جای آزربایجان پرستی ….

علاوه بر این وی حتی به سرود‌های ملی‌ آزربایجان که میراث ملی‌ داشته‌های ملی‌ ملت تورک دست درازی کرده و در قالب باز خوانی محتوا شعر‌های حماسی سرود‌ها را تحریف کرده و در جهت ایران گرایی و تبلیغ رژیم پان ایرانیست سؤ استفاده می‌کند .

ماجرای توهین رحیم شهریاری,ماجرای رحیم شهریاری,کنسرت جنجالی رحیم شهریاری در مشکین شهر,رفتار زشت رحیم شهریاری,فیلم و ویدیو توهین رحیم شهریاری
در پی این توهین‌ها و تبلیغات‌های سیستماتیک چندین هزار نفری با هجوم به اینستاگرام وی به این موضوع و رفتار‌های ایران گرایانه و ضد آزربایجانی وی اعتراض کردند، تا جایی که خواننده مورد اشاره مجبور به بستن شبکه اجتماعی‌اش کرد او قبل از بستن، پستی با توهین دیگر به فعالین ملی‌ منتشر کرد و در آنهارا جاسوس مزدگیر بیگانه‌ها ،تجزیه طلب‌ها و دشمنان ایران معرفی کرد او نوشت : 

به عقیده تورکان آزربایجان رحیم شهریاری یک خواننده مردمی یا ملی‌ و یا مجری کنسرت آذربایجانی نیست بلکه مجری و تبلیغ کننده سیستم دیکتاتوری و سیاست‌های کثیف ایرانی‌‌ها با زبان تورکی است. 

 

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture