/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » رحیم شهریاری در کنسرت خیاو: تجزیه طلبان و خائنین به ایران را بازداشت کنید+ فیلم

رحیم شهریاری در کنسرت خیاو: تجزیه طلبان و خائنین به ایران را بازداشت کنید+ فیلم

اوغوز تی وی: رحیم شهریاری که از بدو ورود به صحنه آواز خوانی سعی  می کرد خودش را منصوب به  ملت آزبایجان  بداند همیشه در کنسرت هایش بیشتر  آواز های ملی را می خواند، این خواننده که در کارنامه خوداهنگ ها و ترانه های بساری دارد  در سالهای اخیر ترانه ای با نام ستارگان پارس و خلیج فارسی خواند که با واکنش زیادی از طرف ملت آزربایجان  روبه رو شد طی کنسرتی که روز جمعه ۷خرداد در در شهرستان خیاو ( مشگین شهر ) برگزار شد ، رحیم شهریاری در واکنش به چند تن از فعالان ملی – مدنی آزربایجان که با دستان خود نماد بوزقورد را نشان می دادند برخوردی شدید از خود به نمایش گذاشت .
چند تن از فعالان ملی – مدنی آزربایجان به هنگام اجرای مارش ” یاشا آزربایجان ” ، با دستان خود نماد بوزقورد را نمایش می دادند که در این حین رحیم شهریاری با قطع کردن مارش ، افراد مذکور را به مأموران انتظامی نشان داده و دستگیری آنها را خواستار شد و در ادامه گفت :” ما ایرانی هستیم و تورکیه و آزربایجان تنها همسایه ما هستند ” .   قابل ذکر هست که وی چندین بار هم اقدام به چنین عکس العمل هایی کرده و با تماشاگران خود به تحقیر رفتار کرده است.

رحیم شهریاری قبلا  هم علیه حرکت ملی آزربایجان  حرکت‌ها و سخنان تحقیر آمیز از خود نشان داده بود وی بار‌ها به شعارهای پان فارسیستی ایرانیان آب رنگ داده و در تبلیغ تمامیت ارضی‌ ایران و محو کردن حرکت ملی آزربایجان همگام با اداره اطلاعات رژیم آخوندی -پارسی‌ فعالیت‌های فراوانی‌ کرده است.
وی در جام جهانی‌ فوتبال  شعار  نژادی پرستی شاهزادگان پارسی‌ را تبلیغ میکرد تیشرت  های آنها‌را در کنسرت‌ها پوشیده و و هم اینکه ترانه ای که در وصف ” شاهزادگان پارسی ” سروده بود  و ملت تورک را به حمایت از این شعار نژادپرستانه و حمایت از تیم‌ فوتبال ایران میکرد .
فراموش نکرده ایم وقتی‌ مارش و سرود ملی حرکات ملی آزربایجان “آزربایجان سن سن منیم ”  همگانی شد, رحیم شهریاری بدستور اداره اطلاعات تبریز  با یک حرکات تحقیر آمیز به تورکان آزربایجان و اهنگسازن اصلی‌ مارش, محتویات سرود ملی تورکان آزربایجان را تحریف کرده و  با وقاحت   “آزربایجان سن سن منیم ” را به” یاشاسین ایران “تغییر داده بود .
هیچ خواننده‌ای بدون داشتن پشتوانه دولتی جرات  دزدیدن و یا تحریف هیچ آهنگ و یا سرودی ندارد
 فراموش نکرده ایم وقتی‌ ازطرف ملت تورک   شرکت کردن درانتخابات سال ۸۸ تحریم شده بود ,رحیم شهریاری سعی‌ میکرد مردم را به پای صندوق‌های رای بکشاند….

 

آقا رحیم هم بخوبی میداند که نماد بوزقورد ، نماد پیروزی و سربلندی همه ی تورک های جهان است و هر تورکی به مانند سایر ملل جهان که نمادی را برای خود دارند می تواند از آن استفاده نماید . چنانچه فارس ها آشکارا از نماد جعلی ” پرسپولیس ”  استفاده می کنند و حتی تیمی با همین نام و نشان دارند و هرگز کسی را به خاطر آن محاکمه و یا تحقیر نکرده اند … این چیزی عیان است که ایشان با اطلاعات جمهوری اسلامی بطور مستقیم در همکاری است  .
photo_2016-05-28_14-29-39

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture