/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » رسول رضوی مردی از جنس ملت

رسول رضوی مردی از جنس ملت

اوغوز تی وی:حرکت ملی آزربایجان در میدان مبارزه مدنی خود علیه نژادپرستی فارس و پان ایرانیست,قهرمانان و فعالان زیادی را تحویل جامعه آزربایجان داده که بعضی از این مبارزین مدنی با عجین شدن در درد ملت و وطن هرگز از حافظه آزربایجان پاک نخواهند شد.
از مرحومین امانی، بخت آور و جعفرزاده گرفته تا یوروش و رضوی و…که همگی زندگی خود را وقف آزربایجان و انسانیت کرده اند و بزرگی آزربایجان را در شیرینی عذاب زندان و حبس و دوری از خانواده بهتر از هر کسی درک میکنند.
اما رسول آقا در چندمین حبس و اعتصاب خود مبارزه خود را هرگز وتحت هیچ شرایطی ترک نکرده و پیوسته به باور خود در شکست ناپذیر بودن آزربایجان در حبس نیز تاکید میکند.
در ملاقاتی که ملتچی های اهر با رسول اقا در سال گذشته داشتند بنده به عینه معصومیت و پاکی و از جنس من وتو بودن را در چهره این آقا دیدم و در گفتن از رفتار زندانبانان,انها را برادر خود خطاب میکرد و آنها را گرفتار در محیط ایزوله حاکمیت می دانست و آرزوی بیداری آنها را داشت و بزرگیش را من در چنین مبارزه و گفتاری دیدم.
در جامعه ما چنین مرد پاکی و مبارز در زندان واعتصاب به سر بردن، تمام ازربایجان و انسانیت را آزار میدهد و ما در بیرون از زندان خود را رسول رضوی میدانیم که حاکمیت او را زندانی کرده است و الان در اعتصاب است.
برای حاکمیت جمهوری اسلامی واقعا تاسف میخورم که چنین مردانی را زندانی کرده اند و مطمئن باشند تاریخ آزربایجان نه رسول رضوی را فراموش میکند و نه عاملان زندانی شدنش را.
به امید آزادی مبارز مدنی آزربایجان رسول رضوی
سهند قاراداغلی

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture