/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » رسیدگی به اتهامات واهی فعال ملی جعفر جواد پور در دادگاه تبریز

رسیدگی به اتهامات واهی فعال ملی جعفر جواد پور در دادگاه تبریز

اوغوز تی وی: بر اساس گزارش رسیده ، جعفر جواد پور فعال ملی آزربایجان امروز به تاریخ ۸تیر سال ۹۵در دادگاه تبریز محاکمه شدبه گزارش اوغوز تی وی، صبح امروز این فعال ملی در دادگاه حاضر شد تا به اتهامات واهی خویش مبنی بر اختلال در نظم عمومی و تمرد از دستورات مامورین پاسخ دهد . فعال ملیبعد از حاضر شدن در دادگاه با قاضی پرونده هیچ مراودتی مبنی بر دفاع نداشته و قاضی با گفتن این جمله ، نیازی به حضور شما‌ها نیست غیابی حکم صادر می کنیم ، جلسه رسیدگی به اتهامات واهی را به وقت دیگری موکول کرده است

 
گفتنی است ،جعفرجوادپور روز جمعه ۲۹ آبان‌ماه۹۴در جریان دیدار تیم فوتبال تراختور آزربایجان و سیاه جامگان مشهد از سری مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه سهند تبریز به همراه ده‌ها تن از هواداران تراختور بازداشت و به بازداشتگاه حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی تبریز (صائب) منتقل گردیده بود
 
 
هواداران تیم تراختور به توهین صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در قالب برنامه فیتیله معترض بودند و با سر دادن شعارهایی به اقدام تلویزیون ایران واکنش می‌دادند که با برخورد نیروهای امنیتی مواجه شدند. نیروهای امنیتی بسیاری از هواداران تیم تراختور را در بازی ابن تیم با سیاه‌جامگان مشهد دستگیر کردند.
 
در خردادماه دادگاه نهایی ۲۶ نفر از هواداران تراختور آزربایجان که در همزمان با جعفر حوادپور در بازی تراختور و سیاه‌جامگان یازداشت شده بودند؛ در شعبه ۱۱۲ کیفری دو شهر تبریز برگزار شد.
 
“جعفرجوادپور” روز دوشنبه ۲ آزرماه ۹۴ از زندان مرکزی تبریز به اطلاعات تبریز منتقل که پس از دو روز دوباره به زندان تبریز انتقال گردیده بود.
 
طبق گزارش‌ها در حین دستگیری و در طول بازداشت جوادپور از سوی نیروهای امنیتی به شدت مورد ضرب و شتم واقع شده بود.
Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture