/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » روحانی اینچنین در تبریز غافلگیر جوانان بوزقورد حرکت ملی‌ آذربایجان شد + ویدئو
روحانی اینچنین در تبریز غافلگیر جوانان حرکت ملی‌ آذربایجان شد

روحانی اینچنین در تبریز غافلگیر جوانان بوزقورد حرکت ملی‌ آذربایجان شد + ویدئو

اوغوز تی وی: همزمان با ورود حسن روحانی روباه مکار رژیم ایران به تبریز، دانش آموزان تبریزی به صورت اجباری به استادیوم تختی این شهربرده شدند.

دانش آموزان زیرک و باهوش آذربایجانی برخلاف خواسته مسئولین، در مسیر همواره شعار “یاشاسین آذربایجان” سر می‌دهند.علیرغم این اجبار، کمتر از نصف ورزشگاه ۲۵ هزار نفری تختی پر شده است. بیشتر دانش آموزان با وجود تدابیر انتظامی شدید توانسته بیین راه مدرسه و ورزشگاه قافله تظاهر گردی را ترک کنند.

در استادیوم تختی دانش آموزان تبریزی جو حاکم را به نفع آذربایجان تغییر داده , حاضر به گرفتن پرچم ایران در دستهایشان نشدند. آنها پرچم ایران را به زمین انداخته و یکصدا شعار ملی‌ “آذربایجان – آذربایجان” سر دادند. در دستان تعدادی از این دانش آموزان پرچم تیراختور و بوزقورد سمبل حرکت ملی‌ آذربایجان وجود دارد.خبرنگار اوغوز تی وی از تبریز گزارش میدهد با آغاز سخنرانی روحانی مردم وی را “هووی “کرده و شعار‌های ملی‌ “تورک دیلینده مدرسه – اورمو گولو سوزودو آذربایجان اویانمازسا اودوزدو “و …سرداده ا‌ند . در هنگام سخنرانی روحانی در ورزشگاه تختی تبریز و تکرار وعده‌های توخالی، بعضی از حاضرین به نشانهٔ اعتراض محل سخنرانی را ترک کردند..
حسن روحانی (سه‌شنبه ۴ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷) که در ورزشگاه تختی در حضور دانش آموزان و کارمندان اداره‌ها که به اجبار آورده شده بودند شاهد موج گسترده‌ای از اعتراضات و شعارهای ملی- تورکان آذربایجانی شد. اداره آموزش پرورش استان آذربایجان شرقی به دستور استانداری، حضور کلیه دانش آموزان و معلمان این استان را در مراسم استقبال از حسن روحانی اجباری کرده است.وی با ۴ ماه تأخیر در رویداد گردشگری «تبریز ۲۰۱۸»در کنار رقص‌های‌ کردی و غیر آذربایجانی، افتتاح نمود و روز چهارشنبه به نمایش دوروزه خود پایان داد و با آغوشی از دروغ به تهران رفت.

رئیس‌جمهور کشور موسوم به ایران طی یک سفر کاملاً تبلیغاتی – سیاسی در تبریز ، حتی نامه‌های نوشته‌شده را بدون اینکه بخواند، با بی‌اعتنایی تمام، در تبریز به سطل زباله سپرد و به تهران رفت.بعد از رفتن روحانی بنا بر ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشرشده است، نامه‌های مردمی ارسالی به «حسن روحانی» رئیس‌جمهور حکومت ایران، از «سطل آشغال» سر درآوردند. بی‌اعتنایی به خواسته‌ها، نامه‌های مردمی نشان می‌دهد حکومت ایران کمترین توجهی به خواسته‌های ملت آذربایجان ندارد و در عمل ثابت می‌کند آزربایجان جنوبی ایران نیست .

وی در صفحه اینستگرم خود عملا به تورخای آزربایجان دهنکجی کرده و کلی‌ دروغ در مورد این سفر و برنامه خود در آزربایجان منتشر کرده و در پایان با نشان دادن رقص کردی ادعا کرده که تبریز کردستان است .

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture