/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » روحانی در اورمیه شوک شد +فایل تصویری

روحانی در اورمیه شوک شد +فایل تصویری

اوغوز تی وی: روحانی رئیس جمهور حکومت مرکزی فارس  در یک سفر نمایشی  در 10 خردادسال جاری در پایتخت فرهنگی آزربایجان (اورمیه) حضور پیدا کرد

 قبل از این سفر عناصر مهاجر کرد با پشتیوانی حکومت ایران یاوه سرایی هایی در دنیای مجازی راه انداختند و در صدد استقبال روحانی با پلا کارد های کردی بودند حکومت مرکزی که روحانی تمثیل گر فعلی آنست چندان هم بی میل نبود و با تمام توان از این کار مهاجرین استقبال می کردند.  روحانی بعد از حضور در اورمیه  با استقبال سردی مواجهه شد و آنهایی که حضور داشتند با پلا کارت های تورکی  پرده از دروغ های وی برداشتند  و اکراد مهاجر در مناطق حاشیه ای به حال خود ماندند. اهالی تورک اورمیه خواستار پاسخگویی به دروغ های ایشان شدند آنها با نوشت  پلا کارت ها یی  با مضمون ،زبان تورکی باید رسمی شود  و فعالین ملی محبوس باید آزاد شوند ، و همچنین موضوع نگین آزربایجان دریاچه اورمیه نیزاز دیگر خواسته های شر کت کننده گان بود.

روحانی بعد از دیدن این مسائل بار دیگر هم به دروغ متوسل شد و دروغ های انتخاباتی خود را به آینده موکول کرد. روحانی  با دیدن  شعار های ملی  مردم  اورمیه گفت: فارس و تورک و کرد نداریم همه ما ایرانی هستیم   و  این دروغی  دیگر و فرار از بی آبرویی  بود  که اینبار نیز از زبان  ایشان جاری شد .

روحانی‌ در سخنرانی‌ خود دروغی شاخ دارتر بر زبان آورد .گویا وعده احیا دریاچه اورمیه را به جا آورده و دریاچه اورمو در حال احیا می‌باشد این دروغ ها  زمانی‌ از اینروباه بنفش می‌شویم که سازمان ملل متحد و سازمان‌های محیط زیستی‌ جهانی‌ وضعیت دریاچه اورمیه را وخیم توصیف کرده و در گزارش‌های همه سازمان‌های بین المللی گزارش شده که ظرف سال‌های گذشته هیچ قدم موثر برای احیا این دریاچه برداشته نشده است .

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture