/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » رژیم ایران ارمنی‌ها را در طهران گرد هم آورده, تظاهرات ضدّ تورک براه انداخت
با وجود اخطار قبلی فعالان ملی حرکت ملی آزربایجان جنوبی به رژیم تروریست پرور و ضد تورک ایرانی‌ این بازی سیاسی دوباره شکل گرفت و ارامنه در جغرافیایی که بیش از ۴۰ میلیون تورک در آن اسیر هستند دروغ‌های ۲۴ آوریل را با شعار هایی علیه تورک‌ها دوباره بکمک آخوند‌ها به زبان آوردند.

رژیم ایران ارمنی‌ها را در طهران گرد هم آورده, تظاهرات ضدّ تورک براه انداخت

اوغوز تی‌وی:امروز ۲۴ آوریل ۲۰۱۷ مصادف با ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶,ا‌رمنی‌های غاصب و گروه‌های تروریستی آنها همچون دشناک و آسالا  به کمک رژیم ایران  در مقابل سفارت تورکیه در تهران تجمع کرده و شعار‌های نژاد پرستی علیه تورکان و ضدّ تورک سر دادند.بنا بر اخبار رسیده به اوغوز تی‌وی در این تجمع طرفداران اشغالگری‌ ارمنی تحت حمایت نیروهای ایران و در کمال امنیتی که ایرانیان برای آنها فراهم آورده بودند با گستاخی تمام علیه ملت ۴۰۰ میلیونی تورک شعار سر دادند و رژیم مسئولیت‌های برگزاری این شو تظاهراتی و امنیت این دروغ گویان را برآورده کرد.  تظاهرکنندگان کسانی هستند که در ۱۹۱۷و ۱۹۱۸ هزاران تورک آزربایجان را در سلماس و اورمیه و خوی و در ۲۵ فوریه۱۹۹۲ با حمله به خوجالی فقط ظرف چند ساعت ۶۱۳ تورک آزربایجان را در قاراباغ نسل کشی‌ کردند و برای ایجاد وطن جعلی ارمنی بر روی اراضی‌ تورکان آناتولی و آزربایجان از هیچ جنایت حیوانی فروگذاری نکردند. 

 

با وجود اخطار قبلی فعالان ملی حرکت ملی آزربایجان جنوبی به رژیم تروریست پرور و ضد  تورک ایرانی‌ این بازی سیاسی دوباره شکل گرفت و ارامنه در جغرافیایی که بیش از ۴۰ میلیون تورک در آن اسیر هستند دروغ‌های ۲۴ آوریل را با شعار هایی علیه تورک‌ها دوباره بکمک آخوند‌ها به زبان آوردند.

 

رژیم ایران سالیان سال است برای تکمیل سیاست‌های ضد تورک خود از ارمنی‌های وحشی و کرد‌های مهاجر و تروریست به عنوان کارت سیاسی استفاده می‌کند.صدور مجوز برای لابی سیاسی حزب  آسالا  و داشناکسیون در تهران و حمایت از آنان زیر پرچم حکومتی اسلامی  پارسی- ایرانی‌ نمونه بارز این سیاست کثیف ایرانیان علیه تورکان اللخصوص تورکان آزربایجان است .

 

این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

ارامنه همواره ادعا دروغین داشته اند که تورک‌های عثمانی در در خلال جنگ جهانی اول شمار زیادی از ارامنه را کشته و مثلا بسیاری دیگر را به روسیه تبعید کرده اند؛ درحالی که اسناد موجود حاکی,ضدّ این را اثبات میکند .
ارامنه حاضر نیستند ارشیو تورک‌های عثمانی در سال ۱۹۱۵ باز شود فقط ادعا را انداخته و تبلیغ دروغ میکنند ولی‌ فجایع بروز اورمیه ,سلماس ,خوی, ایغدیر ,قاراباغ نیازی به باز کردن هیچ آرشیوی را نمیگذارد بماند و همه چی‌ بوضوح و آشکارا قابل رویت است ارمنی‌ها با وعده گرفتن از روسیه و بعضی‌ از کشور‌های آنتی تورک غرب جهت درست کردن وطنی بزرگ برای مهاجران ارمنی , دست به هر جنایتی‌ زدند.

رئیس «کمیته طلعت پاشا» اظهار داشت ارامنه در سال ۱۹۱۵ تنها در وان طی دو روز ۲۵ هزار ترک و در ۳۱ مارس ۱۹۱۸ در باکو نیز ۳۰ هزار نفر را به قتل رساندند.
علی اردینچ، رئیس «کمیته طلعت پاشا» طی سخنانی در کنفرانس “نسل‌کشی ارامنه، واقعیت یا دروغ” در شهر باکو، پایتخت آزربایجان اظهار داشت: در واقع در تاریخ ۲۴ آوریل سال ۱۹۱۵ تورکها به دست ارامنه کشته شدند نه ارامنه به دست آنها.
وی در سخنرانی خود همچنین تصریح کرد: تنها در وان طی دو روز ۲۵ هزار ترک توسط ارامنه کشته شدند؛ همچنین در تاریخ ۳۱ مارس ۱۹۱۸ نیز ۳۰ هزار نفر در باکو از سوی ارامنه به قتل رسیدند.
باید سازمان‌های مدنی جهت رد ادعای دروغین کشتار یک قرن پیش ارامنه به دست عثمانی ها بسیج شوند. باید در جوامع بین المللی اطلاع رسانی صورت گیرد.
حبیب عیسی‌بیلی، رئیس موسسه ادبیات آکادمی ملی علوم آذربايجان نیز ضمن اشاره به اینکه دولت تورکیه بار ها اجازه دسترسی به اسناد تاریخی در این مورد را اعلام کرده است، تصریح کرد:

با این وجود ارمنستان به دروغ‌پردازی خود ادامه می دهد و برخی از کشورهای جهان نیز فریب ادعاهای دروغین لابی ارامنه را خورده اند.

 

ارامنه از طرفی‌ در جنگ بین روس-عثمانی به روس‌ها  سرباز- خانه – سلاح و اطلاعات می‌دادند وبه دولت عثمانلی خیانت میکردند از طرف دیگر  هم با کمک‌های نظامی روس‌ها و اهداف ایجاد ارمنستان در  خاک عثمانی و شهرهای آزربایجانی تورکیه همچون ” ایغدیر و کارس” قتل عام‌های وسیع را به وجود آوردند, به خاطر خیانت به عثمانی و فعالیت‌های جدایی طلبانه در اراضی‌ عثمانلی و رفتن به جبهه روس‌ها  در جنگ بین عثمانی- روس, موجب شد دولت عثمانی  آنها را از حدود عثمانی اخراج کند ,ارامنه  به اسم همدین کاملا در اختیار روس‌ها بودند و روس‌ها سعی‌ داشتند از آنها به عنوان ماشه علیه تورک‌ها استفاده کنند,که این ضربه‌ای بزرگ برای فروپاشی دو امپراتوری میتوانست باشد, نیرو و انرژی دو قدرت را بصورت فراوان برای از بین بردن این دو غده سرطانی تحریف و مشغول خود میکرد,و مابیین آزربایجان و آناتولی یعنی‌ مرکز ایجاد امپراتوری‌های تورک دیوارهای ارمنستان و کردستان ساختگی کشیده میشد.

بعد از اخراج, ارامنه اول به آزربایجان جنوبی بعد به آزربایجان شمالی مانند یک بازیچه روس‌ها کوچانده شدند.در تمام طول سفر قتل عام و جنایت کرده‌اند , دراسناد موجود نسل کشی تورک‌ها در شهرهای آزربایجانی ترکیه ۱۹۱۴(ایغدیر کارس و نسل کشی ایغدیر) , نسل کشی تورک‌های آزربایجانی  جنوبی ۱۹۱۵-۱۹۱۸ در اورمو ,خوی, سلماس, ماکو – (فاجعه نسل کشی جیلولیق  )بدست ارامنه و نسل کشی ترک‌ها در ۱۹۱۸در آزربایجان شمالی ,بسیاری از دروغ‌های ارامنه را افشا میکند و این نشان میدهد که ارامنه نه تنها مظلوم واقع نشده اند بلکه  بزرگترین جنایت بشری قرن ۲۰ و ۲۱ را ارامنه انجام دادهاند جنایت بشری ارامنه تا حدی بوده که ۳۱ ماه مارت روز نسل کشی آزربایجانی آن از سوی دنیا شناخته شده است.

 


امروز ارمنستان بر جغرافیای تاریخی‌ آزربایجان بنا شده  و ۲۰ %  آزربایجان (قاراباغ )به کمک ایرانی‌‌ها و روس‌ها امروززیر اشغال ارمنیها می‌باشد .متاسفانه امروز آزربایجان جنوبی زیر اشغال فارس‌ها و ایران می‌باشد و چون برای  دفاع خود دولتی از خود  ندارد نمی‌تواند نسل کشیهای که بر ملت تورک‌  آزربایجان درآزربایجان جنوبی(اورمیه ,سلماس ,خوی) شده را اثبات کند.رژیم اشغالگر ایرانی‌  استقلال جمهوری آزربایجان شمالی  را تهدیدی برای ادامه اشغالگری و استعمارآذربایجان جنوبی توسط ایران میداند و تمام تلاش خود را برای همکاری با نیروهایی که به ظن خود تمامیت ارضی آذربایجان شمالی را تهدید میکند به کار میگیرد.
به طوریکه کشور غیر مسلمان و قاتلان  و غصب کنندگان ملت و خاک آذربایجان شمالی ، یعنی ارمنستان اشغالگرتوسط مقامات رسمی ایرانی دوست تاریخی و ملی ایران خطاب میشوند و ایران شریک استراتژیک و دوست و برادر ارمنستان اشغالگر در منطقه است. حکومت ایران بی‌توجه به مواضع و احساسات میلیونها آذربایجانی شهروند ایران در قبال قاتلین برادران و خواهران خود در قاراباغ به روابط برادرانه خود با ارمنستان اشغالگر ادامه میدهد.

 

 

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture