/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » تداوم رکورد شکنی فرهنگی‌ ایرانیان : اینبار هزاران فحش فارسی به دختر اوباما در صفحه اینستاگرام

تداوم رکورد شکنی فرهنگی‌ ایرانیان : اینبار هزاران فحش فارسی به دختر اوباما در صفحه اینستاگرام

اغوز تی‌وی:  اینبار نوبت فحاشی کردن  , به دختر اوباما توسط پارسیان متمدن و ایرانیان غیور رسید

ایرانیان همیشه در صحنه و فرزندان کوروش هخامنش دوباره با تکیه براصالت و تربیت آبا اجدادی ۲۵۰۰ ساله (بخوان ۸۰ ساله)خود   فرهنگ پارسی را برخ  دختر  اول آمریکا کشیدند .هزاران فحش فارسی به دختر اوباما در صفحه  وی انتشار یافت.

 ۲روز پیش هم کاربران ایرانی اینستاگرام,با تکیه بر فرهنگ پارسی خود به صفحه شخصی بازیکن فرانسوی هجوم بردند و با الفاظی رکیک که به زبان فارسی نوشته بودند، از خجالت این بازیکن درآمدند! تعداد کامنت‌های رکیک  پایت به مرز ۳۰۰ هزار رسیده و در چند پست اخیر او هم تا ۵ هزار کامنت فارسی منتشر شده است. این در حالی است که تا قبل از خطای پایت روی رونالدو تعداد کامنت‌های هر پست این بازیکن حداکثر به دویست کامنت می رسید. 

خاطر نشان کنیم ایرانیان در جام جهانی‌ هم به مسی  بخاطر زدن گل به  تیم‌ شاهزادگان پارس  فحاشی کرده بودند «لیونل مسی» نیز شناخته شده‌ترین بازیکن تیم ملی فوتبال آرژانتین بر اساس قرعه، ناخواسته رقیب تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی شد که بلافاصله پس از پایان قرعه کشی، لشکرکشی به صفحات فیسبوک این دو نفر آغاز شد.

بر اساس برخی خبرها، کاربران ایرانی بین ۳۰ تا ۱۰۰ هزار کامنت در صفحه «لیونل مسی» نوشتند که بخش زیادی از آن توهین آمیز یا حاوی جملاتی تمسخرآمیز بود. برخی پس از شکست ایران مقابل آرژانتین در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ فوتبال در برزیل داور این دیدار نیز که پنالتی به نفع ایران را نیز نادیده گرفت،و با حملات همه جانبه کاربران ایرانی در صفحه فیسبوک خود روبرو شد.  با رجوع به صفحه منسوب به داور صربستانی، به زبان فارسی و یا انگلیسی، فحاشی علیه اعضای خانواده اوست!همچنین تصاویر مستهجنی در صفحه این داور به اشتراک گذاشته شد و صفحه‌ای نیز با عنوان زشت علیه نوامیس این داور ایجاد شد که این صفحات نیز با استقبال برخی کاربران مواجه شد!!

فرهنگ ایرانی‌ را  امروز  در  ۳ اصل می‌توان خلاصه کرد :  ۱-شارلاتان بازی ، جعل کاری و دروغ  ۲- فحاشی تمسخر ۳- نژاد پرستی  تحقیر. 

فرهنگ ایرانی‌ را  امروز  در  ۳ اصل می‌توان خلاصه کرد :  ۱-شارلاتان بازی ، جعل کاری و دروغ  ۲- فحاشی تمسخر ۳- نژاد پرستی  تحقیر. این است  فرهنگ   تمدن جعلی ۲۵۰۰ فارسی‌آریایی  ( بخوان ۸۰ ساله )

فرهنگ ایران خوشبختانه با فرهنگ تورکان و یا  دیگر ملل اسیر در ایران هیچ سنخیتی ندارد.بیشتر کاربران اینترنتی دردنیا  و  جامعه شناسان غرب ,ایرانی‌ ها(فارس یا همان پرشین )را تروریست‌های فضای مجازی مینامند و معتقدند ایرانیان هنوز از فرهنگ استفاده از شبکه اجتماعی سالیان سال دور است … / اغوز تی‌وی

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture