/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » رییس ستاد انتخابات نمایشی آزربایجان شرقی: ملیت گرایی تورک خط قرمز نظام است

رییس ستاد انتخابات نمایشی آزربایجان شرقی: ملیت گرایی تورک خط قرمز نظام است

اوغوز تی وی: رییس ستاد انتخابات آزربایجان شرقی به کاندیداهای نمایندگی مجلس هشدار داد که خط قرمزها را در تبلیغات انتخاباتی رعایت کنند و به هر بهانه‌ای به دنبال کسب رای نباشند.
 

سعید شبستری در جمع اعضای شورای اسلامی استان آزربایجان شرقی، با اشاره به خط قرمزهای تبلیغات انتخاباتی، اظهار داشت: برخی از مسایلی که در حیطه اختیارات نماینده مجلس نیست از جمله بحث تغییر در تقسیمات کشوری جزو خط قرمزهاست و با کسانی که چنین مسایلی را مطرح کنند برخورد خواهد شد.

وی، بحث‌هایملی آزربایجان جنوبی رااز دیگر خط قرمزهای تبلیغاتی ذکر کرد و گفت: آزربایجان جزو لاینفک ایران است و کسانی که با بحث‌های ملی به دنبال کسب رای هستند منتظر برخوردهای قانونی باشند.

 مانقوردی که در پست رییس ستاد انتخابات فرمایشی سخنرانی می کرد : همچنین رعایت اصول و مبانی انقلاب اسلامی، احترام به خون شهدا، ولایت فقیه و نظامجمهوری اسلامی را از دیگر خط قرمزهای تبلیغاتی اعلام کرد و افزود: هیچ کس حق ندارد به هیچ بهانه‌ای این ارزش‌ها را زیر سوال ببرد.

 ایشان  برای تداوم نوکری خود به نظام فارس این چنین گفت :

  بحران دریاچه ارومیه دامنگیر کل ایران است ایشان از بود جه  هایی که صرف پان فارس ها شده تا با پول ملت آزربایجان جنوبی برای خودشان در کویر رفسنجان بهشت بسازند تا نگین سر سبز آزربایجان را نا بود کنند حر فی نزد  وی در ادامه سخنرانی رذالت بار  خود گفت  :ممکن است برخی کاندیداها با دستاویز قرار دادن  مسایل  ملیتی به دنبال تحریک مردم و کسب رای باشند.

شبستری به این افراد نیز هشدار داد که فضای سیاسی و اجتماعی استان را در آستانه انتخابات با سوء استفاده از چنین مسایلی متشنج نکنند.

 این در حالی است که خود شبستری می داند به هیچ یک از کاندیدا های ملی آزربایجان صلاحییت ندادند و این عده افراد که کسب صلاحییت نموده اند صرفا موج سوارانی هستند که  به دنبال کسب منافع شخصی و نوکری به دولت ایران هستند 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture