/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » سپاه :هزاران تروریست حرفه‌ای ایرانی‌ در سوریه کشته شدند
هنوز ایرانی‌‌ها متوجه نشده اند که چرا کشور همسایه ایران تورکیه با وجود ۳۰ ملیون تورک اسیر در ایران و هم ملیت‌های هممرز خود (آزربایجان جنوبی ) باز در حال ساخت دیوار حفاظتی به اسم جلوگیری از ورود قاچاقچیان مواد مخدر است . فقط موضوع قاچاق مواد مخدر و ارز کالا توسط سپاه ااسدرن و زیر داستان آنها اکراد ایرانی‌ بود ،؟

سپاه :هزاران تروریست حرفه‌ای ایرانی‌ در سوریه کشته شدند

اغوز تی‌وی :در حالیکه تنها ٢  ماه پیش (٢ آذر ماه ٩۵) رئیس امور ایثارگران رژیم تروریست پرورتعداد تروریستهای کشته‌ شده‌ی مدافع رژیم اسد در سوریه را بالاتر از ١٠٠٠ نفر اعلام کرده بود، امروز وی آمار این عناصر کشته شده در سوریه را ٢١٠٠ نفر اعلام کرد.او همچنین دو ماه قبل  آمار کل  تروریستهای ایرانی‌ کشته شده‌ی مدت ٣٨ سال عمر رژیم تهران را ٢١٠ هزار نفر عنوان کرده بود،  اما امروز این آمار  را ٢٣٠ هزار نفر اعلام کرد که این گزارش دروغی محض و کتمان کاری برای خسارت وارده به سازمان تروریستی و شونیست (اشغالگر و کشور گشا) ایرانی‌  است .

 

 به گفته‌ی یکی ازمسؤولان جبهه آزادی تورکمان غربی-سوریه  تنها ٢٣ هزار نفر از تروریستهای مسلح سپاه پاسداران در حین هجوم   به تورکمان غربی (استانهای تورکمان  نشین و اراضی‌ تاریخی‌ تورکمان ها در شمال سوریه ) به هلاکت رسیده‌اند.

تنها درگزارشات منتشر شده‌ در روزنامه‌ و تلویزیونهای خارجی سال پیش کشته‌ شدن ده‌ها هزارعضو سپاه تروریستداران ایران  در مدت درگیرهای سوریه‌ با اسناد معتبر افشا شده‌ است.
روزنامه‌ کیهان لندن در اینباره‌ منتشر کرده‌ است که‌ بنا بر اظهارات منابع مطلع در ایران ٢٧٠٠ عضو سپاه تروریستی پاسداران جمهوری سلامی ایران تا اول سال ۲۰۱۶ (با ملیت ایرانی‌)در سوریه‌ کشته‌ شده‌اند.
همچنین تلویزیون الجزیره مدتی پیش در گزارشی اعلام کرده بود که تنها طی یک ماه گذشته ٣٢٠ عضو سپاه پاسداران رژیم اسلامی ایران در جنگ سوریه کشته شدەاند.
در همین ارتباط محمد بنی حسن فرمانده واحد بسیج معاونت حمل و نقل و ترافیک تهران در پوسترهایی که‌ برای مراسم اربعین حسینی منتشر و چاپ کرده‌اند به‌ کشته‌ شدن بیش از سه‌ هزار عضو سپاه پاسداران (با ملیت ایرانی‌)در سوریه اشاره شده‌ است.

این آمار فقط مربوط به تروریستهای سپاه با ملیت “ایرانی‌” بود است به سوای این می‌دانیم که   تعداد جوانان  افغانی و پاکستانی که توسط سپاه پاسداران تحت عنوان لشکر فاطمیون و لشکر زینبیون به خدمت رژیم درآمده‌اند، بین ٢۵ تا ٣٠ هزار نفر تخمین زده شده‌اند.آوار‌ه‌های افغانی  که توسط سپاه پاسداران برای یک لقمه نا‌ به عنوان سربازی پولی به کشتارگاه سوریه اعزام شده و تحت عنوان “لشکر فاطمیون” به دفاع از رژیم اسد می‌پردازند.

 

مهدی طائب رئیس قرارگاه  تروریستی راهبردی عماردر بهمن ۱۳۹۱ گفته بود، “سوریه استان سی و پنجم و یک استان استراتژیک برای ماست. اگر دشمن به ما هجوم کند و بخواهد سوریه یا خوزستان را بگیرد اولویت با این است که ما سوریه را نگه داریم چون اگر سوریه را نگه داریم می‌توانیم خوزستان(الاحواز عربستان تحت اشغال ایران است ) را هم پس بگیریم اما اگر سوریه را از دست بدهیم تهران را هم نمی‌توانیم نگه داریم”.

همدانی فرمانده‌ی ارگان تروریستی و مافیای سپاه در اظهاراتی که در خبرگزاری فارس مندرج و بلافاصله حذف شد، عنوان کرده بود، “همکنون ۴۲ گروه و ۱۲۸ گردان متشکل از ۷۰ هزار جوان اسلامی، علوی، سنی و شیعه در قالب بسیج وطنی تشکیل شده و امنیت شهرها و استان‌های سوریه را در دست گرفتند”.

در طول سال‌های جنگ داخلی سوریه، رژیم اشغالگر ایرانی‌ تنها رژیم و قدرتی‌  بوده است که به صورت هدفمند و سیستماتیک نسبت به اعزام جنگجویان خارجی به خاک سوریه و تاسیس گردان‌های نظامی اقدام کرده است.

حضور رژیم غاصب ایران، علاوه بر کمک مالی و تسلیحاتی، با آموزش، سازماندهی و اعزام شبه‌نظامیان تروریست همراه بوده است. این تروریستها که طیف متنوعی را تشکیل می‌دهند، عاملی حیاتی برای سرپا نگاه داشتن ارتش سوریه و حتی  لازمه حیاتی برای خود رژیم شونیست (اشغالگر و کشور گشا) ایرانی‌ به شمار می‌روند.

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture