/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » سکوت رسانه های به ظاهر اپوزیسیون در قبال بازداشت خانم کارگر

سکوت رسانه های به ظاهر اپوزیسیون در قبال بازداشت خانم کارگر

اوغوز تی وی:مینو خالقی منتخب مردم اصفهان پس از انتخابات رد صلاحیت شد، با بی قانونی هم رد صلاحیت شد.
چه بسیار انسانهای معمولی و افراد سرشناسی که به این رد صلاحیت اعتراض کردند. تعداد زیادی از مردم آزربایجان و شخصیتهای شناخته شده اش هم به این اقدام اعتراض کردند.

چند روز هست سهیلا کارگر فعال ملی مدنی، مدافع حقوق زنان و کاندیدای رد صلاحیت شده از شهر قزوین با ضرب و شتم از خانه اش در قزوین دستگیر شده و به زندان اوین تهران منتقل شده هست.
چند ماه قبل این خانم کاندیدای نمایندگی مجلس از شهر قزوین بود که توسط شورای نگهبان به بهانه ی واهی رد صلاحیت شد که مردم قزوین و آزربایجان از داشتن نماینده ای شجاع و مدبر و کاردان و ساعی محروم گشتند.
حال صحبت اینجاست:
سهیلا کارگر زنی باسواد و با لیاقت رد صلاحیت شد از کسی صدا در نیامد، شاید برایمان این مقدار از ظلم عادی شده باشد اما اینک همان زن از آزادی محروم شده و دخترش ائلای از داشتن مادر مهربانش محروم شده است. چرا کسی اعتراضی نمیکند، چرا روزنامه و مجله ای مطلبی از ظلم وارده به ایشان چاپ نمی کند، چرا شخص سرشناسی جرات اعتراض ندارد?!
برای ملت و رسانه های ایران، مردم آزربایجان مهم نیست و کسی حرفی نمی زند اما مردم آزربایجان چطور!?
چرا برای اوف شدن دست غریبه ها پیراهن پاره میکنیم و برای سلب آزادی خودیها خفه خون گرفته ایم?!
خلاف میل باطنی از خودی و غریبه استفاده میکنم، چرا که رسانه های منتقد مرکز نشین و حتی اپوزسیون فارسی خارج نشین همیشه فعالان مدنی آزربایجان را غریبه حساب کرده و خبر سلب آزادی شان را بایکوت می کنند.

“ملتی که قدرشناس آزادی خواهانش نباشد محکوم به تحمل اسارت هست.”

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram