/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » سکوت رسانه های به ظاهر اپوزیسیون در قبال بازداشت خانم کارگر

سکوت رسانه های به ظاهر اپوزیسیون در قبال بازداشت خانم کارگر

اوغوز تی وی:مینو خالقی منتخب مردم اصفهان پس از انتخابات رد صلاحیت شد، با بی قانونی هم رد صلاحیت شد.
چه بسیار انسانهای معمولی و افراد سرشناسی که به این رد صلاحیت اعتراض کردند. تعداد زیادی از مردم آزربایجان و شخصیتهای شناخته شده اش هم به این اقدام اعتراض کردند.

چند روز هست سهیلا کارگر فعال ملی مدنی، مدافع حقوق زنان و کاندیدای رد صلاحیت شده از شهر قزوین با ضرب و شتم از خانه اش در قزوین دستگیر شده و به زندان اوین تهران منتقل شده هست.
چند ماه قبل این خانم کاندیدای نمایندگی مجلس از شهر قزوین بود که توسط شورای نگهبان به بهانه ی واهی رد صلاحیت شد که مردم قزوین و آزربایجان از داشتن نماینده ای شجاع و مدبر و کاردان و ساعی محروم گشتند.
حال صحبت اینجاست:
سهیلا کارگر زنی باسواد و با لیاقت رد صلاحیت شد از کسی صدا در نیامد، شاید برایمان این مقدار از ظلم عادی شده باشد اما اینک همان زن از آزادی محروم شده و دخترش ائلای از داشتن مادر مهربانش محروم شده است. چرا کسی اعتراضی نمیکند، چرا روزنامه و مجله ای مطلبی از ظلم وارده به ایشان چاپ نمی کند، چرا شخص سرشناسی جرات اعتراض ندارد?!
برای ملت و رسانه های ایران، مردم آزربایجان مهم نیست و کسی حرفی نمی زند اما مردم آزربایجان چطور!?
چرا برای اوف شدن دست غریبه ها پیراهن پاره میکنیم و برای سلب آزادی خودیها خفه خون گرفته ایم?!
خلاف میل باطنی از خودی و غریبه استفاده میکنم، چرا که رسانه های منتقد مرکز نشین و حتی اپوزسیون فارسی خارج نشین همیشه فعالان مدنی آزربایجان را غریبه حساب کرده و خبر سلب آزادی شان را بایکوت می کنند.

“ملتی که قدرشناس آزادی خواهانش نباشد محکوم به تحمل اسارت هست.”

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture