/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » سیامک میرزایی به اعتصاب غذای خود پایان داد
آزربایجان تورکونون اوجا سسی سیامک میرزایی به اعتصاب غذای خود پایان داد ? ? اوغوزتی‌وی OğuzTV ? @oguztv ???

سیامک میرزایی به اعتصاب غذای خود پایان داد

اوغوز تی وی:با توجه به کارشکنی های صورت گرفته در روند دادرسی پرونده آقای مهندس سیامک میرزایی، زندانی سیاسی و ملی-مدنی محبوس در بند ۸ زندان اوین، وی در اعتراض به بلاتکلیفی خویش و ادعای مفقود شدن قسمی از اوراق پرونده در مابین دادگاه بدوی و تجدید نظر و همچنین جهت اعتراض به عملکرد غیر حقوقی و غیر قانونی مسئولین ذیربط قضائی از تاریخ ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۶ شروع به اعتصاب غذا نمود.

در طول سپری شدن ایام اعتصاب غذای آقای سیامک میرزایی، با توجه به همت والای فعالین ملی و مدنی در عملکردهای جسورانه، فعالیت های میدانی و نیز کوشش های مستمر کاربران رسانه های ملی و حقوق بشری در راستای رساندن صدای به حق زندانی نامبرده و نیز با پیگیری مستمر و متواتر اعضای خانواده و وکیل محترم پرونده جناب ِآقای فقیهی و همچنین مقاومت صادقانه و ستودنی سیامک میرزایی، به دلیل اعتقاد به بر حق و قانونی بودن و مقاومت در رسیدن بر مطالبه خویش٬ به قید تاریخ تنظیم این گزارش با توجه به نیل به خواسته و مطالبه منطقی و قانونی خویش٬ آقای میرزایی با سپری نمودن ۱۸ روز اعتصاب غذا با کاهش ۱۲/۵ کیلو وزن با درخواست وکیل محترم پرونده مبنی بر عدم لزوم ادامه اعتصاب غذا بر اساس رسیدن موکلش به مطالبه درخواستی، آقای میرزایی به اعتصاب غذای خویش پایان داد.

طبق گزارش حاصله به تاریخ ۱۳ تیر ماه سال جاری، طی تماس تلفنی از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران با وکیل محترم اظهار داشته اند که تمامی نواقصات پرونده آقای میرزایی از سوی دادگاه بدوی تکمیل و ارسال شده است. و نیز در پایان یاد آور شده اند که در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۷ جهت تنظیم زمان دادرسی در شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر حضور بعمل آورند.

لازم به ذکر است که متأسفانه روال غیر حقوقی و غیر قانونی؛ اعلام و ادعای مفقود شدن اوراقی از پرونده فعالین سیاسی بازداشت شده در استان تهران از سوی دادگاه های بدوی برای نگاه داشتن فعالین سیاسی بطور بلاتکلیف در زندان‌ به این‌ بهانه، (در مواردی حتی تا سه سال بلاتکلیفی به بهانه مفقود شدن اوراق پرونده در همان زندان اوین مصداق دارد) که در سالهای اخیر تبدیل به روال اداری گشته است.
که خوشبختانه این بار با توجه به درایت، کوشش و همت جسورانه فعالین ملی و مدنی در عرصه های رسانه ای و عملی و نیز مقاومت ستودنی سیامک میرزایی این روند ادرای – قضائی غیر عادلانه محقق نگردید.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture