/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » شعار معنی دار حاکم ممکان نامزد عشایر مهاجر کرد در اورمیه: “من اینجا ریشه در خاک دارم”

شعار معنی دار حاکم ممکان نامزد عشایر مهاجر کرد در اورمیه: “من اینجا ریشه در خاک دارم”

اوغوز تی وی:حاکم ممکان نامزد عشایر مهاجر کرد ساکن در اطراف اورمیه که توانسته با حمایت‌های پشت پرده حامیان تغییر ترکیب جمعیتی غرب آزربایجان در تهران و مافیای تروریستی در قندیل به دور دوم رقابت‌های انتخاباتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یابد، در روزهای تبلیغات همراه با اعضا شورای سیاست گذاری خود تبلیغات و شعارهای تحریک آمیز و هدفداری را راه انداخته است.

به گزارش اوغوز تی وی، این فرد معلوم الحال که اطرافیانش را عناصر وابسته به تروریسم از قندیل و جنوب تورکیه گرفته‌اند با حمایت مالی مافیای تجارت مواد مخدر و فحشا تلاش دارد موجی از نفرت پراکنی را به بهانه انتخابات راه اندازد.

لذا در میتینگ‌های تبلیغاتی خود از موسیقی و سمبل‌های گروه تروریستی پ ک ک استفاده کرده و بروشورهایی با عنوان: “”من اینجا ریشه در خاک دارم”” می‌خواهد چنین وانمود کند که اورمیه و غرب آزربایجان تعلق به اجداد و عشیره اوست.

این شعار معنی دار بی مورد انتخاب نشده و حرف‌ها و ترفند و نفرت پراکنی‌های زیادی پشت اش پنهان هست.

این در حالی هست که سابقه مهاجرت خانواده و پدر آقای حاکم ممکان به شهر اورمیه و غرب آزربایجان به چهل سال هم نمی‌رسد حال چگونه ریشه در این خاک دارد در اتاق‌های تروریسم قندیل معنی می‌شود.

اما ایشان و اطرافیان هوادار تروریسم مطمئن باشند این ملت تورک آزربایجان ساکت نیست و ریشه تروریسم را از خاک بیرون خواهد کشید.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture