/  
صفحه اصلی‌ » اخبار »  شوو خیمه شب بازی انتخابات “انتسابی‌-نمایشی” رژیم شروع شد

 شوو خیمه شب بازی انتخابات “انتسابی‌-نمایشی” رژیم شروع شد

اوغوز تی‌وی:صبح امروز سه شنبه ۲۲ فروردین ماه به دستور وزیررژیم اشغالگر و دیکتاتوری ایرانی‌ ایران ثبت نام داوطلبان نامزدی در انتخابات از پیش تعین شده ریاست جمهوری آغاز شد.

 

عبدالرضارحمانی فضلی، وزیر رژیم متجاوزایرانی‌، با اعلام آغاز ثبت نام از داوطلبان نامزدی درشوو انتخابات ریاست جمهوری ایران گفته« داوطلبان ۵ روز مهلت برای ثبت نام دارند».

 لازم به ذکر است که سناریو شووانتخاباتی , توسط فرد اول رژیم, خامنه‌ای نوشته  شده و از قبل برنده و بازنده آن تعیین میشود  و برای نمایش به جهان  شوو خیمه شب بازی انتخابات را راه انداخته اند در مرحله اول تعداد زیادی از داوطلبین از فیلتر شورای نگهبان و علی خامنه‌ای حذف می شوند. کاندید‌های تعیین شده خامنه‌ای نقش بازیگری این شو را بعهده خواهند گرفت در مرحله دوم برای کشیدن مردم به پای صندوق‌های رای و داخل کردن آنها در بازی کسب مشروعیت برای رژیم چند نفر را در نقش ‌های بدتر(اصول گرا )،خوب(اصلاح طلب  ) بد(میانه رو) گریم کرده به میدان می‌اندازد تا هیجان و واقع گرایی را وأرد شو انتخابات کند.

از چهره‌های شناخته‌ در شوو انتخابات ریاست جمهوری کشور موسوم به ایران می توان به روحانی‌ ملقب به “روباه بنفش رژیم“, ابراهیم رئیسی ملقب به “آیت الله اعدام” اشاره کرد.شووانتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۹ اردیبهشت و همزمان با شووانتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزارمی‌شود.اوغوز تی‌وی

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture