/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » ظرفیت همکاری اقتصادی میان ایران و ارمنستان بسیار زیادتر از آن هست که امروز شاهد آن هستیم/امکاناتی که ارامنه در ایران دارند برایم جالب بود و باید از ایرانی‌‌ها و دولت ایران تشکر کنم .
نخست وزیر جدید ارمنستان گفت: امکاناتی که ارامنه در ایران دارند برایم جالب بود و باید از ایرانی‌‌ها و دولت ایران تشکر کنم ظرفیت همکاری اقتصادی میان ایران و ارمنستان بسیار زیاد است این ظرفیت‌ها را به صورت واقعی فعال کنیم.

ظرفیت همکاری اقتصادی میان ایران و ارمنستان بسیار زیادتر از آن هست که امروز شاهد آن هستیم/امکاناتی که ارامنه در ایران دارند برایم جالب بود و باید از ایرانی‌‌ها و دولت ایران تشکر کنم .

اوغوزتی‌وی:نخست وزیر جدید دولت اشغالگر ارمنستان پاشینیان, که موفق شد قدرت را در ارمنستان به دست بگیرد، در گفت‌وگو با رسانه‌ها  گفت: من پیش از این به اصفهان و تهران سفر و با ارامنه ایران صحبت کرده و احترامی را که در ایران دارند از نزدیک دیده‌ام. امکاناتی که ارامنه در ایران دارند برایم جالب بود و باید از ایرانی‌‌ها و دولت ایران تشکر کنم .

در ادامه این گفت‌وگو اظهار کرد: ظرفیت همکاری اقتصادی میان ایران و ارمنستان بسیار زیادتر از آن هست که امروز شاهد آن هستیم  است و ما علاقه داریم که این ظرفیت‌ها را به صورت واقعی فعال کنیم.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم مبادلات ایران و ارمنستان را افزایش دهیم، چون برای هر دو ملت مفید است. ما در زمینه صنایع دفاعی، گاز و توریسم آماده سرمایه‌گذاری ایرانی‌ هستیم و سعی می‌کنیم مسیر صادرات محصولات کشاورزی و گوشت را به ایران تسهیل کنیم. ما علاقه زیادی داریم که این روابط را به سطح جدیدی برسانیم و من مطمئنم این علاقه متقابل در ایرانی‌ ها هم وجود دارد.

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture