/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » مدال طلای اختراعات جهان بر گردن مخترع تورک اورمیه ای

مدال طلای اختراعات جهان بر گردن مخترع تورک اورمیه ای

اوغوز تی وی:نمایشگاه بین المللی و تخصصی اختراعات كشور تركیه (استانبول) زیر نظر و حمایت مستقیم ادارة ثبت اختراعات كشور تركیه، فدراسیون جهانی مخترعین (IFIA)، سازمانهای علمی و تحقیقاتی و مراکزمرتبط با مخترعین و وزارتخانه‌های علوم ، آموزش و تحقیقات بیش از ۲۰ کشور از جمله فرانسه ، آلمان، رومانی، روسیه، کرواسی، مالزی، پرتغال، اسپانیا، کرۀ جنوبی، چین و … ۳ الی ۶ مارس ۲۰۱۶ میلادی برابر با ۱۳ لغایت ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۴ در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی شهر استامبول برگزار گردید.

در این مسابقات که با حضور ۶۰۰ مخترع از ۲۰ كشور جهان برپا گردید، شهرام غفاری مخترع جوان آزربایجان جنوبی مدال طلای این رقابت بین المللی را برای اختراع دفندر از آن خود نمود. دو مخترع تهرانی، موفق به کسب دو مدال برنز این رقابت‌ها گردیدند و دو هموطن جوان دیگر آزربایجان جنوبی که در دانشگاه آیدین استانبول مشغول به تحصیل هستند دو مدال نقره جهانی را به دست آوردند.

مخترع جوان اورمیه‌ای که با کسب چندین مدال طلای اختراعات جهان در طی سال‌های اخیر بی‌رقیب بر قله اختراعات جهان جای گرفته است، صبح فردا دوشنبه وارد فرودگاه اورمیه می شود.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture