/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » مشروعیت‌بخشی به اشغال قاراباغ در المپیک ارامنه در تهران توسط حکومت فارس

مشروعیت‌بخشی به اشغال قاراباغ در المپیک ارامنه در تهران توسط حکومت فارس

اوغوز تی وی:چهل و هشتمین دوره بازی های المپیک ارامنه ساکن  جغرافیای موسوم به ایران  سه شنبه شب در مراسم ویژه ای که از طرف حکومت و با حضور علی یونسی دستیار ویژه رییس جمهوری حکومت ایران   در امور به اصطلاح  اقوام در ورزشگاه آرارات تهران آغاز شد.

در این دوره از بازیها، ۸۰۰ ورزشکار از  حکومت فارس ایران، ارمنستان اشغالگر  و گرجستان در ٩ رشته با یکدیگر رقابت می کنند. در مراسم افتتاحیه ، کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک، استاندار تهران، عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان، سجادی سفیر حکومت فارس ایران  در ارمنستان اشغالگر ، نمایندگان اقلیت های مذهبی در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر، سفیر ارمنستان در تهران و رییس کمیته ملی  ارمنستان  اشغالگر حضور داشتند.

اما نکته حائز اهمیت و تاسف بار برگزاری المپیک ارامنه در تهران، تبدیل این رویداد ورزشی به کارزاری برای بهره برداری سیاسی دولت  اشغالگر ارمنستان  و ایران علیه منافع جهان اسلام ودنیای تورک  می‌باشد.

حضور گسترده ورزشکارانی از منطقه قاراباغ اشغالی با پرچم و نماد “جمهوری جعلی و خودخوانده قاراباغ” و رژه آنان در مقابل دیدگان مسئولین حکومت فارس ایران  و رسانه‌ها از جمله ایرادات و انتقادات بزرگی می‌باشد که متوجه این رویداد می‌باشد. ایرادی که علاوه بر زیرسوال بردن تمامیت ارضی جهان اسلام و مشروعیت بخشی به اقدامات اشغال گرایانه و اسلام ستیزانه دولت  اشغالگرارمنستان و مهاجرین تجزیه طلب ساکن قارا  باغ،خو نمایانگر دو رویی و پست فطرطی حکومت فارس ایران میباشد  حکومت ایران به چند هزار ارامنه ساکن در جغرافیای ایران هر گونه امکانات را فراهم می کند  و برادری خود را با ارامنه اشغالگر همچنان حقظ کرده است این در حالی است که بیش از نصف جغرافیای ایران را تورک های آزربایجان جنوبی تشکیل می دهند  که از هیچ گونه حقوق اولیه خود بر خوردار نیستند و هر روز بر روند تبعیض علیه ملت تورک در آزربایجان جنوبی اعمال میشود 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture