/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » نتایج تقریبی انتخابات در اورمیه، ادامه رقابت در دور دوم، قاضی پور قطعی شد

نتایج تقریبی انتخابات در اورمیه، ادامه رقابت در دور دوم، قاضی پور قطعی شد

اوغوز تی وی:نتایج غیررسمی انتخابات حکایت از آن دارد که آقای قاضی پور قطعاً راهی مجلس شورای اسلامی‌شده است اما انتخابات در اورمیه به دور دوم کشیده خواهد شد.

با شروع شمارش آرا از ساعات اولیه امروز، نتایج تقریبی انتخابات در حال مشخص شدن است. بنا بر اخبار واصله آقای نادر قاضی پور با کسب حدود ۱۳۸۰۰۰ رأی توانسته است رتبه اول را به خود اختصاص داده و راهی مجلس شورای اسلامی گردد. اما از سویی دیگر چهار نفر از نامزدهای انتخاباتی نتوانسته‌اند حد نساب لازم را برای راه‌یابی به مجلس کسب نمایند.
به‌احتمال فراوان اگر تغییری درنتیجه انتخابات روی ندهد انتخابات در اورمیه به دور دوم کشیده خواهد شد و آقایان هادی بهادری، روح‌الله حضرت پور، حاکم ممکان و مجید دودکانلوی میلان برای دو صندلی خالی باهم رقابت خواهد نمود.
فعالین حرکت ملی و مردم در اورمیه منتظر اعلام قطعی نتایج انتخابات می‌باشند.

از سوی دیگر خبر می رسد در اخبار غیر رسمی آمده است منصور حقیقت پور نماینده اردبیل در مجلس (که اخیرا از سوی سازمان اطلاعاتی آزربایجان شمالی به جاسوسی در روابط داخلی این کشور متهم شده بود)رای نیاورده است واز راهیابی مجدد به خوابگاه بهارستان جا مانده است. این خبر پیامهای زیادی دارد. کسی که وطن وهویت خود را به خاطر صندل به چالش بکشد وملت خود را به دیناری بفروشد (ساتقین)نه در بین ملت محبوبیت دارد نه در دستگاه دولت. اگر با رای مردم انتخاب نشده است نشان از بیداری ملت تورک اردبیل دارد ولی اگر انتخابات مهندسی شده باشد نشان از این قضیه دارد که تاریخ انقضای این خود فروخته تمام شده است.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture