/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » ندامت تروریست های پ ک ک

ندامت تروریست های پ ک ک

اوغوز تی وی:تروریستهایی که فریب سازمان تروریستی ” پ ک ک ” را خوردند

 
تروریستهایی که در شهرستان یوکسک اوای استان حقاری تسلیم نیروهای امنیتی شدند، در اعترافات خود ضمن اشاره به اینکه از سوی سازمان تروریستی ” پ ک ک ” فریب خورده اند ، بعلت پیوستن به سازمان تروریستی و اقدامات مخرب و تروریستی که بر علیه مردم منطقه انجام داده اند، اظهار ندامت و پشیمانی نمودند.
یکی از این تروریستها با اشاره به اینکه دیوارهای خانه یکی از مردم منطقه را سوراخ کرده و زیر آن تونل حفر نموده و خانه ها را به آتش می کشیدند گفت : به مردم کرد و منطقه ضرر و زیان فراوانی وارد ساختیم . سازمان تروریستی ما را به کام مرگ فرستاد. پیشمانم. منهم به دستگاه عدلی دولت ترکیه پناه آوردم.
تروریست مذکور در رابطه با رفتار نیروهای امنیتی ترکیه پس از تسلیم شدن گفت : نیروهای امنیتی به ما غذا دادند و از ما بخوبی میزبانی کردند. نوجوانان ۱۵،۱۶ و ۱۷ ساله در بین ما بودند که همه بعلت فریب از سوی سازمان تروریستی اظهار ندامت کردند. توصیه من به همه افرادی که بازیچه دست سازمان تروریستی هستند این است که بیایند و تسلیم دولت ترکیه شوند. این راه چاره دیگری ندارد.
یک تروریست دیگر که تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه شده است در اعترافات خود گفت : اگر این سد معبرها برای مردم فایده ای داشت، مردم در اینجا بودند و خندق ها و سد معبرها را رها کرده و نمی رفتند.
تروریست دیگری گفت : سازمان تروریستی ” پ ک ک ” جوانان و کودکان را فریب داده و آن را گمراه می کند.
Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture